Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

Magas fedést nyújtó korrektor, amelynek nem szükséges megismételni a használatát rövid időn belül. Applikátora precíz felvitelt, FreshFix Technológiája tartós hatást eredményez. Gazdag pigmenttartalma hibátlan megjelenést biztosít párás időben és izzadás esetén is.

3 árnyalatban kapható

HNReni

2019. augusztus 8.

Az eddigi legjobb korrektor, amit használtam. Pedig sokat próbáltam ( Catrice liquid camouflage, Maybelline fit me, Bell hypoallergenic stb...)
Nyárra a fair beige árnyalat tökéletes. Télre szerintem a light nude fog kelleni.
Nagyon jó a fedése minimálisan ül be a szem alatti ráncokba, ami ujjal végigsimítással eltűntethető. Biztos újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

CrazyKid

2019. április 14.

Light nude árnyalat, kissé túl világos, de illeszekedik azért szépen. Jó a fedése, építhető, de ezzel is óvatosan kell rétegezni a szem alatt, ha nem akarjuk a ráncokat kiemelni. Lehet újravennék egy fokkal sötétebb árnyalatot, vagy akár ezt is. Nincs buta szaga, krémes, be lehet ütögetni. A mérete elég kicsi, kíváncsi vagyok meddig tart. Eddig nem izzadtam le se, jól elvan az alapozómmal is (Rimmel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

HenriettaDalma

2019. január 12.

Jól fed és könnyű eldolgozni. Meglepődtem, hogy ilyen picurka a kiszerelése. Nem túl folyós, pont ideáis a szem alatti sötét karikák eltüntetésére. Szerencsére jó színt választottam (LNude). Akciósan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

SminkesAnyuci

2018. október 2.

Nagyon meglepődtem, mert nem sok reményt fűztem hozzá, de teljesen jól teljesít. Bakingre is és highlightra is kiváló! Szívesen elhasználom és akciósan újra is venném, de azért a catrice marad a nyerő nálam, mert azt bármikor el tudom érni egy drogériában!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

nikolett888

2018. augusztus 4.

Hónapok óta keresem azt a korrektort, ami passzol a nyári sárgásbarna bőrszínemhez. És megtaláltam! Könnyű eldolgozni, tökéletesen fed és még ebben a 30 fokos izzadós melegben is fent marad. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag