Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

Magas fedést nyújtó korrektor, amelynek nem szükséges megismételni a használatát rövid időn belül. Applikátora precíz felvitelt, FreshFix Technológiája tartós hatást eredményez. Gazdag pigmenttartalma hibátlan megjelenést biztosít párás időben és izzadás esetén is.

3 árnyalatban kapható

Bonnieoo7

2020. augusztus 2.

2020.07.29. Manapság oly divatos kifejezéssel élve olimpiai karikákat viselek a szemem alatt, méghozzá trendy lila színben. 😵 Ez a korrektor harmatgyenge, túl folyós, alig fed és miniatűr a mérete. Nagyobb mennyiségű banana púderrel fixálom, s így nézek ki valahogy. Friss rendelés, egyelőre ennyi... kipróbálom holnap rétegezve építgetni, bár nem tudom, hogy alkalmas e a textúrája miatt? ☺️ Amivel elégedett vagyok az a színe és az hogy nem ül be a barázdákba, annyira vékony fedése van.

2020.08.02. Igen, lényegesen többet kell tennem belőle a szemem alá, s így valószínűleg 1-2 hónap alatt elkoptatom. Alapvetően nem rossz termék, de azért a kedvenc Catrice korrektorom nagyobb mennyiségű és csak picivel drágább, v.mint könnyebb beszerezni. Viszont ezt az Oriflame korrektort meg sokkal szebben el tudom dolgozni - 1 pont oda! Adok neki egy plusz csillagot, mert elhamarkodottan döntöttem. ✨

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

veci

2020. július 7.

Nekem a Light Nude árnyalat van meg. Alapvetően nincs nagy bajom vele, a fedése lehetne erősebb, ezért ha a mostani adagom elfogy, valószínűleg mást fogok kipróbálni. Egyszer még lehet újrarendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Puszedli83

2020. június 23.

Light nude van meg, még akciósan vettem nem is tudom mikor. Most fogyott el, összességében nem rossz termék. Szem alatti részre használtam csak, hajlamos az apró ráncokba bele ülni. Szeretnék más márkától is kipróbálni korrektort, így ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

saraanna

2020. június 16.

Első felkenésnél tartok, az itteni jó vélemények alapján vettem meg, először próbálok így oriflames dolgokat, főleg miután az avonból semmi nem lett a kedvencem soha.
A catrice-t az egyik lila gödrömre tettem, ezt a másikra. Lehet a szín is nagyon betalált, de azt éreztem, hogy ez beolvad az arcomba, olyan kis természetes hatást keltett, ami nyári szaladós sminknek pont jó, felkenem, elpamacsolom, szempillaspirál, és kész is. A catrice jobban fed, de az nekem gyűrődik hiába fixálom, és néha sárgásnak dobja vissza az átlátszó púder. El vagyok alélva, ez a termék úgy tüntette el, mintha ott se lenne, nagyon természetesre.
Akinek olyan makacs lila karikája van mint nekem, gödörrel párosulva, és megbékélt a sorsával, annak ajánlom mindenképp. Inkább ezt választom, annyira üde-természetes, mégis takar, inkább egy kicsit látszódjon. De tényleg nagyon jól fed, le a kalappal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

danyadi77

2020. február 17.

Kicsit könnyedebb textúra,mint a korábbi kis tubusos Oriflame korrektorok-szerintem. Bár építhetőnek tűnik, de a nagyon sötét karikákkal rendelkezőknek lehet, hogy kevés a fedése. Én elvagyok vele, bár az elődjét jobban szerettem (a tubusost). Lehetne 3-nál több színben is, mondjuk legalább 5. A Light nude viszonylag világos és semleges árnyalat. Akciósan megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

HNReni

2019. augusztus 8.

Az eddigi legjobb korrektor, amit használtam. Pedig sokat próbáltam ( Catrice liquid camouflage, Maybelline fit me, Bell hypoallergenic stb...)
Nyárra a fair beige árnyalat tökéletes. Télre szerintem a light nude fog kelleni.
Nagyon jó a fedése minimálisan ül be a szem alatti ráncokba, ami ujjal végigsimítással eltűntethető. Biztos újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

HenriettaDalma

2019. január 12.

Jól fed és könnyű eldolgozni. Meglepődtem, hogy ilyen picurka a kiszerelése. Nem túl folyós, pont ideáis a szem alatti sötét karikák eltüntetésére. Szerencsére jó színt választottam (LNude). Akciósan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

SminkesAnyuci

2018. október 2.

Nagyon meglepődtem, mert nem sok reményt fűztem hozzá, de teljesen jól teljesít. Bakingre is és highlightra is kiváló! Szívesen elhasználom és akciósan újra is venném, de azért a catrice marad a nyerő nálam, mert azt bármikor el tudom érni egy drogériában!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

nikolett888

2018. augusztus 4.

Hónapok óta keresem azt a korrektort, ami passzol a nyári sárgásbarna bőrszínemhez. És megtaláltam! Könnyű eldolgozni, tökéletesen fed és még ebben a 30 fokos izzadós melegben is fent marad. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag