Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tökéletes szemsmink, intenzív hatás. A fémesen csillogó szemkontúrceruza tartós hatást nyújt, kiemeli a szemek szépségét. Csavaros kivitel, nem igényel hegyezést.

4 árnyalatban kapható

HNReni

2019. május 4.

Szép színe van élőben sötétebb (legalábbis az én szemhéjamon), mint a katalógusban. Jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Nagyon tartós, egész nap fennmaradt, én egy kevés korrektort használok alá alapnak, így nem mászik el sehová. Akciósan sikerült beszerezni 500 Ft-ért, nagyon megérte. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

pennyroyaltea

2019. április 14.

Zöld és sötétbarnás árnyalatokban van meg, és míg az előbbit imádom a gyönyörű színe és a csillogása miatt, az utóbbi erősen az "elmegy" kategóriába esik – hiányzik belőle a metálos fény, és inkább tűnik majdnem feketének, mint bármi másnak (ezt a színt nem is igen használom). A zöldért viszont tényleg odavagyok, nagyon jól passzol a zöldesbarna szemeimhez, ezért nem szeretném lehúzni a terméket. A kialakítását külön szeretem, számomra hatalmas pozitívum, hogy nem kell hegyezni. Az egyetlen tényleges hátránya, hogy kicsit túl könnyen maszatolódik, de ha odafigyel az ember, ezzel sincs nagy gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

bugeyes

2018. március 14.

Bézs metálos színben van meg, ha nincs időm sokat totojázni a sminkeléssel, szívesen nyúlok érte, szépen kiemeli a szemeimet, nagyon pigmentált, de sajnos nem annyira tartós, nap végére azért kopik a szín.Az ára nem egy horror, úgyhogy a 4 csillagot azért megérdemli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 31.

Nekem egy sötét szürke színben van meg és tényleg szép metálos színe van. Tartós és szépen pigmentált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 31.

Damayanti

2017. július 11.

Az ezüstöt rendeltem, szerencsére hatalmas akcióban fillérekért. Nem rossz, de az Avon szemkontúr ceruzák minőségéhez szoktam, ez ahhoz képest kissé gagyibb, ez is csavarható, de tök sokat kell tekergetni mire előbújik, a színe szép, de nehezebben fog, többször kell át húzni és legelső hazsnálat első pillanatában letört a vége nekem... Szóval többet nem veszek, maradok a minőségibb Avon szemkontúrozóknál, ott a színpaletta is sokkal szélesebb. ez egynek el megy, ezért nem pontozom nagyon le, de max csillagot tuti nem kap...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

AnnamariaUrban

2017. április 2.

Nekem a zöld árnyalat van, nagyon szépen mutat barna szemekkel, sokan dícsérik, amikor ezzel sminkelek. Gyönyörűen fénylik. Estig sem maszatolódik el, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

tani

2016. december 6.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát. Először világos (ezüstös) és sötét szürkét - a fantázia nevére nem emlékszem - valamint pezsgőszínt rendeltem belőle. Könnyen használható a csavarós kialakításának megfelelően. Minden nap ezzel sminkelek, ennek ellenére meglepően sokáig tart. Érzékeny a bőröm, mégsem okoz irritációt. A színe intenzív, fémes. Nagyon szép vele a szem! A krémes állaga ellenére akár egész nap rajtam maradhat, nem maszatolódik el. Miután elfogyott a sötétebb szürke azonnal rendeltem a következőt. Azt hiszem már nem is változtatok. Teljesen elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

zdoreebaba

2016. november 3.

A Silver Chrome (ezüst) árnyalatot sikerült beszereznem. Szerintem hasznos, hogy a kivitelezése csavaros, mert így könnyebben lehet használni. Igaz, hogy egy évig kell csavargatni mire előbújik a kis feje, de én így is szeretem. Gyönyörű ez az árnyalat. Általában az alsó szemhéjamat szoktam kihúzni vele, mert a felső részen elég furcsán mutat, meg oda mindig sötétebb árnyalatokat használok, vagy világos szemhéjpúdert. Az alsó részén a szememnek pedig nagyon szépen mutat, már többen meg is jegyezték, hogy gyönyörű így a szemem. Sajnos a kezdeti időszakban ingerelte a szememet, viszkettem tőle és bevörösödött tőle a szemem, amitől megijedtem. Ettől függetlenül használtam tovább, csak kevesebbet tettem rá, így elviselhetővé vált a mindennapos használata. Az egész sminkemet feldobja, nagyítja a barnás szemeimet. Nem tökéletes termék, de akciósan megérte megvenni, mert szépen pigmentált és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

adrica

2016. szeptember 16.

A Sparkling Green és a Dazzling Taupe boldog tulajdonosa vagyok. Gyönyörű színei vannak, szépen lehet vele kontúrozni, szép keretet ad a szemnek ez a csodálatos fényes szín. A zöld csodaszép enyhén metálos, fényes sötét zöld, az én világos kék szememhez és sötét szürkés-kék íriszemhez remekül áll. A Taupe az egy világos-aranybarnás visszafogott szín, vele még barátkozom, de valószínű, hogy vele inkább satírozni fogok és fekete ceruzával emelem ki a kontúrt. Így a két elütő szín fogja kiegészíteni egymást, akár ünnepi smink is lehet, mert kissé fényes az óaranyba hajló színe. Találkoztam már az Avonnál is hasonló minőségű termékekkel, ugyanazt a mércét üti, nem kenődik el, és szép színei vannak. Ha az Avonból nem vettem volna meg a világos ezüstöt, akkor ebből biztos beszereztem volna. Csak azért 4-es, mert ennél kicsit szebb színre gondoltam a katalógus alapján, ill. több metált, csillogást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.