Oriflame

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. április 30.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

melir

2019. április 14.

Nem szívesen írok rosszat, de ez nagy csalódás. Nálam a kukában végezte. Nem tudom miért kell egy primernek ilyen gyöngyházfényűnek lennie, az ujjam - amivel felvittem - konkrétan ezüst színű lett. És a kis csillamok még a matt sminken is "átütnek".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

ziadrienn

2019. január 6.

lehet csak én vagyok béna,de ha erre kenem alapozót és pirosítot teszek rá,látszik a több réteg a fényben bárhogy elkenem...ez zavaró...meg csípi érzékeny bőröm..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

nita99kasler

2017. november 9.

Nagyon jól hidratál és tartósabbá teszi a sminket. Szépen egységesíti az arcbőrt. A második tubussal használom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Csipetke

2017. szeptember 19.

Nagyon tetszik az színe és az állaga is könnyen eloszlik az arcomon.Nagyon szép színt ad az arcbőrömnek. Van mikor alapozót sem teszek rá mert szépen fed, legalábbis amennyire nekem kell. Egy kis púderrel vagy pirosítóval szoktam megspékelni. Ez az első primer-em és elégedett vagyok vele. Nem mellesleg az árával is. Tetszik, hogy csak felteszem és olyan érzést nyújt, hogy kész is a sminkem. Gyorssá teszi a reggeli készülődéseimet. Persze próbáltam már alapozóval is és úgy szuper volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Masnuci

2017. szeptember 18.

Nekem nagyon bevált a termék, szép egységes tónusú a bőröm a használatával. Alapozó alá használom a bőrömön így sokkal szebben és egyenletesebben el tudom oszlatni az alapozót. A korommal együtt járó kissé kitágult pórusokat szépen fedi, egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Most is akciós a katalógusban, már meg is rendeltem a következő adagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

dorye

2017. február 27.

Nem olyan régóta használom és még nem is használtam sokszor, viszont egyetértek az előző hozzászólóval, én is azt vettem észre, hogy szép fényt ad az arcomnak, nem is kell alapozó, alapozó alá egyszer tettem, de nem vettem észre, hogy tartósabb vagy jobb lett volna a hatás. Akciósan vettem így megéri, de nem fogom újra vásárolni, mert nélküle is megvagyok. Nem irritált nem szárított nem okozott semmi problémát a most amúgy érzékeny bőrömön, illata semleges, könnyű textúrájú. Összességében szerintem nem rossz, de a smink tartósságára hivatott és azt nem igazán teljesíti. Én csak ezért nem adok maximális pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

tramit

2017. február 5.

Én szeretem, de nem primernek. Éppen fordítva: akkor használom, ha nem akarok alapozót hordani. Szépen kiegyenlíti a bőrszínemet, és hidratál is, pluszba még egy kis visszafogott ragyogást ad az arcomnak, legalábbis a nap első felében. A pórusaimat is összehúzza egy kicsit.
Én még fogom használni, lehet, hogy újra is veszem, de veszek mellé egy primert is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

kovacsliliii

2016. augusztus 27.

Látom az itteni vélemények alapján kilógok a sorból.:D Nekem bevált, teszi azt, amit egy primernek tennie kell. Főleg télen, hidegebb időben használom, mikor a szárazabb részeknek plusz hidratálásra van szükségük. Sokat használom, már nincs is olyan sok a tubusban. Nem mondom, hogy a kedvenc primerem, főleg nem így nyáron, de rossznak se mondanám, sokat nyúlok érte, mikor üdébbé szeretném varázsolni az arcom. Teljes áron nem éri meg, akciósan kipróbálni érdemes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

pambeesly

2016. augusztus 1.

nagy adag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

nagy adag...

Dézi

2016. március 17.

Olyan, mintha nem használnék semmit. Ezzel mindent el is mondtam róla

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Olyan, mintha nem használnék semmit. Ezzel mindent el is mondtam róla

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.