Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorisz1990, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

Üdévé és fénymentessé teszi a bőr megjelenését, egész nap. Az ultra-finom kőpúder Anti-Shine-komplexet tartalmaz, amely szabályozza a bőr fényesedését, bársonyossá teszi a textúráját. Természetes hatást nyújt, nem ragad össze a ráncokban, nem fakul.

2 árnyalatban kapható

krembarbi

2018. szeptember 9.

Nekem a mattító hatása t vonalban nem igazán vált be viszont amikor felteszem akkor szépen mutat a bőrömön.Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Enci76

2017. december 20.

Megrendeltem. Nem bántam meg. Hihetetlenül jól fed, észrevétlenül simul a bőrömbe. Könnyű felvinni, egész nap kitart. A szivacsát lecserélem, mert kis semmiség. Újravevős!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

nona1975

2017. március 20.

A legjobb púder amit használtam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

A legjobb púder amit használtam eddig.

szofiaa

2017. február 6.

Nem is tudom megmondani hányszor rendeltem újra ezt a terméket.
Nagyon szeretem , szép, hosszan tartó. Ajánlom!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Nem is tudom megmondani hányszor rendeltem újra ezt a terméket.
Nagyon szeretem , szép, hosszan tartó. Ajánlom!:)

Dorisz1990

2016. augusztus 3.

A sminkem fixálására használom ezt a púdert. Hosszan tart a fedése emiatt szeretem valamint nagyon világos árnyalatokban kapható , világos bőrűeknek kiváló ! (én a Nude Porcelain .-t használom). Az ára kicsit magasabb de a katalógusban gyakran van akciósan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0