Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Captainblonde, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Nagyméretű szemhéjfilc szénfekete (Carbon Black) árnyalatban. Polymer technológiája tartós hatást nyújt. Applikátora precíz kontúr megrajzolására alkalmas. Jumbo méret, tollszerű kialakítás. Praktikus, egyszerű a használata.

hadri

2019. március 8.

Könnyű vele dolgozni, szép fekete színe van, tartós, nem irritálja a szemet. Eddig semmivel se tudtam magamnak normális tusvonalat húzni, de evvel a termékkel sikerült. Nagyon elégedett vagyok vele, ha elfogy biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

karaibrahimgil

2018. július 18.

Amikor életre szólóan összevesztem anyósommal, megkritizálta többek között azt is, ahogyan nézek a "kihúzott szemeimmel". Ez a tus volt rajtam, és büszke voltam rá. Megerősített abban, hogy más is látja, milyen szép, mélyfekete árnyalata van, ami akkor sem kenődik el, ha egy ittas vendég 2 órán keresztül fröcsögve kiabál felé egy népszerű étteremben. Nyáron ugyan elhalványul délutánra, de elég egyetlen vonallal megerősíteni, és kibírja estig. Könnyen kezelhető, jó áron van, és eszméletlen tartós: hónapok óta használom, és még mindig van benne. Úgy vettem észre, hogy a tusoknál az olcsóbbak valamiért jobban teljesítenek - így a vékonyabb vonalat biztosító S-he és a rózsaszín-fekete pöttyös kínai példány mellé most ez az Oriflame-es darab is beállt a kedvenceim közé. Döntöttem: hát persze hogy a The One Jumbo szemhéjfilcet választom anyósom helyett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

bugeyes

2018. március 24.

Sajnos nem mindegyik fajta szemhéjtussal vagyok képes dolgozni, a filcesekkel nekem mindig is nehezebb volt, nem is tudom, miért rendeltem, de ha valakit érdekel a köz javára bocsátom.

Nem a terméket akarom minősíteni, de számomra az összes filces tus eddig pénzkidobás volt. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

pomme

2016. szeptember 4.

Két "húzás" között meg kell várni, amíg megszárad az előző réteg, mert ha nem, akkor tolja maga előtt a festéket, de ha nem kutyafuttában sminkelünk, akkor nagyon jó választás. Könnyű vele dolgozni, nagyon szép színe van, 2 -3 rétegben simán veri a zselés tusokat, pedig azok a kedvenceim. Biztosan újraveszem, mert a zselésekkel ellentétben ez nem nehéz, nem kenődik fel a felső szemhéjamra, mert gyorsan szárad, kibír egy egész estét, csak a tusvonal farkincája kopik meg egy kicsit, de egy másodperc javítani és megint tűéles lesz sokáig. Eszméletlenül könnyű lemosni, szó szerint egy csepp vízzel lejön, ez lehet, hogy valakinek hátrány, én kifejezetten szeretem, hogy nem kell küzdenem vele lefekvés előtt. Erős, fényes(ebb) fekete színe lesz száradás után, az ára meg egy vicc ezek után (655 Ft-ért vettem). Még kezdő tusvonalas koromban nagyon szerettem a Manhattan japán tusát, hát ez annál ezerszer jobb és pigmentáltabb. Jövök update-elni majd ha beszárad/kifogy, remélem sokáig bírni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Captainblonde

2016. május 13.

Ez jó! Könnyen lehet vele dolgozni és tartós is! Eddig Astort használtam, az kb. lerobbanthatatlan, de ez sem rossz, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.