Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2021. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az arcpirosító árnyalataival arcbőröd tónusa természetesen üde és rózsás lesz.

Kiszerelés: 2 g

mizantrop

2016. december 7.

Nekem is a Sweet Coral árnyalat van meg ezer éve, felváltva használom más pirosítókkal. Nagyon kicsi elég belőle, sokáig elég. Nem rossz pirosító, de talán eg leheletnyit túl sötét, ennél lehetne egy kicsit decensebb, rózsaszínesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

kisviktoria

2016. május 12.

Sweet Coral árnyalatban van meg kb. ezer éve, még mindig sok van belőle, pedig rendszeresen használom. Nagyon fog hiányozni, ha nem tudom újrarendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Estheer

2016. április 12.

Ritkán használok pirosítót, de elvagyok vele. A "Pretty Pink" árnyalatban van meg. Nagyon óvatosan kell bánni ezzel a színnel, de ha eltalálod az arányokat szép végeredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

0bikbik0

2015. szeptember 14.

Első pirosítóim egyike volt (ennek elődje ?). A kiszerelése miatt nehezen tudtam használni, nem volt olyan ecset, ami szépen felvette volna. Két árnyalatom volt, egy barackos, és egy rózsaszínes. A barackos kevésbé pigmentált, ellenben a rózsaszínessel nagyon könnyű volt "bohócarcot" elkövetni. A barackos egyszercsak minden külső behatás nélkül porladni kezdett, darabokban törtek le róla nagyobb darabok. Én nem szerettem annyira...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

krémparádé

2015. június 12.

Sweet Coral? De hát ez ordító rózsaszín. Na mindegy, még jó, hogy nincs túl sok benne. Kis mértékben még szép is tud lenni, de ha leheletnyinél többet viszek fel belőle, műnek vagy éppen k**vásnak érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Azrail

2014. augusztus 8.

Nekem is a Coral van meg, és hiába volt több pirosítóm csak ezt használtam.: ) Tartós és jól pigmentált: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 8.

DittiDell

2014. július 14.

Nekem a pretty pink árnyalat van meg, egyszerűen IMÁDOM :). Nagyon pigmentált, nagyon tartós, és extra brutál szép színe van :). Mindenki csak dicséri az arcomon :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Orsyna

2013. szeptember 17.

A coral van meg nekem, csillámok nélkül matt pirosas lesz az arcomon, a páromnak tetszik. és nem porzik jól pigmentált.Csak nagyon kicsike.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Tesa

2013. augusztus 28.

A Sweet Coral és Pretty Pink árnyalat van meg. Mindkettő szép, természetes, üde, és nagyon tartósak, a fejtámasztás se számít nekik. Tény és való, hogy megkopik, de még ott van. Legjobb pirosítóim, de olyan pigmentáltak, hogy óvatosan kell velük bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Szeretem, nagyon szép színe van.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Szeretem, nagyon szép színe van.:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol