Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eda, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakfény ellenállhatatlanná varázsolja ajkaidat. Használd a csatlakoztatható ajakszínezővel.

Kiszerelés: 3,5 ml

Ella

2015. június 29.

Coral és Baby Pink árnyalatokban van meg. Kellemes az illata, de a pigmentáltsága 0 és nagyon-nagyon ragad. Ennek ellenére nem is tartós. :( Csak a praktikus kivitelezés (clickit) miatt kap kettest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

mariann25

2015. május 1.

Nem szeretem! A katalógusban nagyon szépen nézett ki, de mikor felkentem már nem annyira tetszett! Ráadásul olyan ragacsos, és nagyon hamar kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Fleur

2014. június 11.

Jó illatú, kellemes állagú szájfény, a kis ecset segítségével könnyen lehet felkenni, szép a színe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 11.

hemi

2014. február 16.

Még amikor anyum Oriflame-zett, kapott egyet ajndékba. Coral árnyalat volt.
Szeretem, nekem pont az ilyen árnyalatok állnak jól. Bár Aránylag gyorsan lekopik, nem sokan veszik észre, ha használom. Nekem megfelel a csillogása, egyedül a mennyiség zavar. Nem is merem mindennap használni, mert nem akarom hogy elfogyjon. Az illata kellemes. A ragacsosság nem tűnt fel annyira, de csak talán mert volt ennél sokkal ragadósabb szájfényem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Még amikor anyum Oriflame-zett, kapott egyet ajndékba. Coral árnyalat volt.

magdiszeles97

2013. október 1.

Barackos színűt vettem régebben. Az illata és a színe nagyon tetszik, de nagyon ragad és ezért nem szeretem, csak néha használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 1.

Ms.Cat

2013. augusztus 14.

Én a képen látható árnyalatot rendeltem meg. Nekem nincs bajom az ecsetével sőt, nagyon is tetszik. Az illata is csodás, sokáig elég és nem ragad utána a szám. Nagyon szeretem : ) ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Biu

2013. július 1.

Nekem nagyon tetszik maga a koncepció, hogy 2in1 termék, kicsi kiszerelés, portábilis stb, de ez a szájfény vonal nem lett eltalálva sajnos. Én korrektor mellé rendeltem a "másik oldalra", gondoltam jó lesz egynek, de nagyon macerás kierőszakolni belőle egy jó mennyiséget, ragacsos de nem tartós, és a fénye sem az igazi valahogy. El lehet használni, de egy abszolút kihagyható darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Orsyna

2013. március 7.

Úgy kell kierőszakolni belőle azt a ragacsot.Olyan keveset vesz fel a pálcika és alig látszik a számon a coral.Nem csillog eléggé legalábbis nekem.Hamar le is jön.
A többi színt nem próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

A többi színt nem próbáltam.

juctus

2012. október 2.

Nekem a Raspberry árnyalat van meg. Egy rendelésem mellé kaptam ajándékba. Nagyom szép színe van és az illata is mesés. Egyedül a méretével van egy kis bajom. Mondjuk az igaz ,hogy melléje kellene rendelni valamit(parfümöt,tust..stb) és ''összecsatolni'' ,úgy volna az igazi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 2.

eda

2012. szeptember 9.

Nagyon tetszik az a szín, amit választottam, cherry brown, jó kis őszi szín. Pici kiszerelésű, összesen 3,5 ml, így minden táskába elfér. Van egy olyan érzésem, hogy hamar ki fog fogyni. Szép színe, csillogása lesz a számnak tőle és nagyon fincsi illata van. Jó választás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT, Tocopherol

Színezék. Lilás piros.