Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

balankaa01

2016. július 28.

Nem marad a helyén, beleül a ráncokba. Nehéz bele bánni.
De tetszik ez az ezüstös szín, ezért megkapja a kegyelemkettest... Pedig nagyon szerettem volna szeretni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Nem marad a helyén, beleül a ráncokba. Nehéz bele bánni.

katuc77

2014. november 18.

Sajnos nagyon hamar összefolyik, összecsomósodik ezért kicsit csalódás. De azért elhasználom, ha már megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

ursus

2013. augusztus 2.

Használhatatlannak tartom, pedig nem ma kezdtem a sminkelést! Elkenődik, nem fed rendesen, pigmentáltsága nulla és csípi a szemet!!! Ami nekem nem szokott beválni, azt általában el szoktam ajándékozni, de ezzel nem akarok senkit bántani... Kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Monika20

2013. július 19.

nagyon szerettem !!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

nagyon szerettem !!!!!!!!!!!!

Anita19

2013. március 10.

Ezt én is nagyon szeretem szerintem is nagyon szép intenzív színe van...:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Ezt én is nagyon szeretem szerintem is nagyon szép intenzív színe van...:))

Mossyka

2013. január 26.

Nekem egy fekete ezüst csillámos van meg. Nagyon szeretem szép, intenzív színe van csak zsírosabb szemhéjon elengedhetetlen mellé az alap. De szerintem ez minden krémes állagú szemhéjárnyalónál így van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 26.

Hidratálók: Caprylyl Glycol