Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2021. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Zsíros

szansza0518

2016. július 30.

Alapozás szebb lesz tőle valamennyivel, meg könnyebb rajta eloszlatni egy terméket, de nem nagy a változás, a smink tartósságán nem ront, de nem is javít, igazából mintha nem is lenne.Minden esetre azért úgy voltam vele még próbálkozok, hátha más alapozóval jobban tejesít,de a 3.napon elkezdte csípni a szememet, így valószínűleg már nem fogom használni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

krémparádé

2015. július 27.

Ha krémet kenek a smink alá, sokkal jobban járok, az tényleg puhítja a bőrt és segít eloszlatni az alapozót. Olyan ez a kence, mintha nem is lenne, egyedül az illata jó, de az sem valami kiemelkedően különleges. Pici fényt ad a bőrnek, de igazából ennyi, nem vettem észre semmi pozitívumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Tali'Zorah

2014. január 19.

Meglepődtem az eddigi véleményeken. Nekem bejött. Mondjuk olyan száraz a bőröm (főleg ilyenkor, télen), hogy kifejezetten örültem neki, hogy ha ezt kenem az alapozó alá, nem tűnik rojtosnak az arcom... :) Én szeretem. (Erős 4-es, mert azért mégsem csodaszer :P)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

Princess

2013. november 28.

Örömmel vettem meg, jó árba, hátha jó primer lesz... Hát mikor felkentem akkor már gyanús volt... nagyon zsíros, nehéz állagú.. nekem kicsit foltosítja az alapozót... nem vagyok vele megelégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

malilalum94

2013. szeptember 16.

Mint halottnak a csók...Semmit nem ér...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Mint halottnak a csók...Semmit nem ér...:/

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.