Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maya, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

ladri

2015. május 25.

A lila árnyalata van meg, vizesen használom, szemhéjalappal tartós. Viszont amikor kevés van benne, az ecsettől összetörik és használhatatlan lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

MayaBaba

2013. szeptember 1.

Nekem a lady lilac van meg. Csalódás, mert több rétegben is alig van színe. Felvinni is nehéz, szétmállik, porzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Zatanii

2013. június 29.

A "Black Sky" nevű árnyalat van meg, a magazinban halvány pink-feketének tűnt, élőben inkább barackvirág színű, felkenve pedig inkább arany. Valóban nem a legjobb szemhéjárnyaló, ettől azért jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

csodaorszag.inwonderland

2013. március 23.

Fehér és grafit színősszeálìtást tudhatom magaménak. Egyszóval borzalmas. Fehér szinte nem fog alap ide vagy oda a szürke egy fokkal jobb bár rétegezhetem világnak akkor sem az igazi tartósságát tekintve is gyenge. Azokba a szìvecskés virágos játszós gyerek sminkkészletekbe talán jó lenne amivel az 5 éves unokahúgom jól elszórakozik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Orsyna

2013. március 23.

Én teljes mértékben elégedett vagyok vele, nekem egyáltalán nem porzik sőt inkább krémes állagú.A színei is tetszenek.kék,lila,barna.Jól pigmentált és a kedvencem a cacao brown/beige.A napi sminkem egyik alapkelléke.Szép természetes hatása van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

RicoCake

2012. szeptember 18.

A nővéremtől kaptam egy barna-bézs duót. Először tökre meglepődtem hogy jé ezek matt színek, és hú elég pigmentáltak is :O Szerintem nagyon jó! Én beszereznék többet is ha lehetne kapni boltban is, így elég mecarás a beszerzése...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

terke29

2012. július 28.

Én ezt a szemhélyfestéket amolyan "tinilány első próbálkozására jó,de semmi extra" kategóriába sorolom.Porzik,nem tartós,szemhéjalapozóval sem,és nekem csípte a szemem sarkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol