Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Gyöngyházfényű, színezett ajakápoló

2 árnyalatban kapható

Aria249

2018. november 25.

A málnás-mentás van meg. Nem rossz ajakápoló, kicsit színezi az ajkakat. Jó illata van, érezni rajta a málnát és a mentát is. Felvitel után bizsereg tőle a szám, nekem egy idő után már kicsit zavaró is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

nita99kasler

2018. március 16.

Málnás mentás van meg már egy jó ideje, és nem használom naponta, de mikor a kezembe kerül mindig örülök neki, mert imádom az illatát. Picit hidratàl, semmi extra hatása nincs, de nem rossz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. február 24.

Borzalmas. Semmit sem használ és még az összetevői is borzalmasok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 24.

Borzalmas. Semmit sem használ és még az összetevői is borzalmasok.

Lovemyhair

2018. január 27.

Málnás-mentás van meg. Az illata nagyon jó, jól ápol és enyhén dúsítja az ajkakat. Nagyon szeretem, mindjárt teljesen elhasználtam, ami nálam ritka egy ajakápolónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Már elég régóta megvan és nekem tetszik. Az illata egyszerűen csodás gyümölcsös-mentolos. Nekem a Pink Menthol árnyalatban van meg és enyhe színe van csak. Mivel egy fényes termékről van szó enyhén ragacsos, de nem túlzottan. Van egy kis ajaknövelő hatása a mentol miatt, de nem igazán észrevehetően. Hidratál is, de azért ezt a funkcióját sem viszi túlzásba. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

WAME123

2017. augusztus 10.

Nekem a grapefruitos van meg, és nagyon-nagyon szeretem az illatát. Kellemesen hidratál, lassan fogy. Kár hogy nem láttam már egy ideje ezt a grapefruitosat, szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

lenizsu

2017. március 15.

A málnás-mentás árnyalat van meg, azt használom. Tetszik, hogy van egy kis színe is az ajakbalzsamnak. Külön pozitívum számomra a mentás középső rész, ami kellemesen bizsergeti az ajkakat. Elfogadhatóan hidratál, de ezt a színével és a mentás extrával teljesen kompenzálja a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Lileycat

2017. január 5.

Nekem malnas van, kellemes illatu, praktikus, kozepesen hidratal, picit zsiros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Nekem malnas van, kellemes illatu, praktikus, kozepesen hidratal, picit zsiros.

dia0311

2016. november 5.

Nekem a piros, a narancssárga, és a lila van meg, bár már mindegyik nagyon el van használva. A narancssárga eléggé színez, a másik kettő nem nagyon látszik, a piros kellemesen bizserget. Igazából szerintem átlagosak, nem rosszak, de a mostani Oriflames tégelyes ajakbalzsamom sokkal jobban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Alicee4

2016. április 18.

Én nem vagyok elájulva tőle, szinte nem is látszódik a színe miután felviszem az ajkaimra és hidratálás szempontjából sem mondanám túl jónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Lanolin, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Paraffin, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 77492, CI 42090, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Barnás sárga.