Oriflame

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy ellenállhatalan illat,különleges alkalmakra:az első benyomást a gyümölcsök (körte,grapefruit) és a luxus megtestesítője,a 24 karátos aranylemezkéket tartalmazó Luxor pezsgő adják, majd a szív illatban egy gyengéd virágkompozíció bontakozik ki(ylang-ylang,narancsvirág,fehérjázmin), de a háttérben mindvégig ott rejtőzik az alap illat egzotikusságát adó szantálfa elegye a füstös pacsulival,és az édes-bódító vaníliával. Az egész kompozíció erősen hangsúlyozza az eleganciát és a nőisséget.

Cicasimi

2017. november 7.

Isteni, tavaszra, őszre, nyár estékre, melegebb téli napokra is! Kicsit édes és van benne valami friss-fanyar is, amit nagyon szeretek.Sajnálattal láttam,hogy a múltkori katalógusban katalógusban utoljára jel szerepelt mellette. :(

Update: egy év után elkezdett veszíteni az intenzitásából,másfél év után pedig már kifújom - és el is illant szinte. Kár érte, de ezért nem vonok le pontot, kb egy évig nagyon szépen teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Hiuz

2017. június 27.

Katalógusban nagyon tetszett az illata, viszont felfújva nekem 15 perc után megfájdult a fejem, soha előtte parfümtől még ilyet nem tapasztaltam. Erős, domináns, nekem kicsit tolakodó illat volt felfújva, valahogy nem szerettem magamon, 2-3 használat után el is ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Bubucim

2017. május 14.

Tartósságával nem volt nagy gond, de senki ne várja egy ilyen katalógusból rendelt parfümtől, hogy estig érezze magán. Semmi különöset nem nyújt, egynek elmegy kategóriába sorolnám. Vannak tőle ezért az árért sokkal rosszabb parfümök is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

bpetra99

2017. április 15.

Nekem nincsen meg,de szeretném beszerezni. Barátnőmmel mentem egyik este bulizni, akkor láttam meg nála és egyből megtetszett az üvege és a doboza. Befújtam magam vele,és még reggel is éreztem magamon. Csodálatos illata van, nálam abszolút befutó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

ALettah

2017. április 13.

Most szereztem meg csere alapján, azt hiszem, kicsit cseberből vederbe estem, mert sajnos ez a parfüm sem lesz életem illata.
Egyetértek Adricával, tényleg a kilencvenes évek elejének a retró hangulatát hozza vissza, Fa és Impulse dezodorok :)
Tetszik a fanyarsága, amit a grepfrút és a pezsgő ad, nem tetszik a Fa dezodor rész, és sajnos abból marad több. Tartósságát egy EdP-hez képest semmi, helyesebb lenne EdTnek nevezni, pár órán át érezhető. Valószínüleg egy darabig használom majd, aztán tovább adom anyukámnak, ha tetszik neki. Én nem érzem alkoholosnak vagy "kocsmaszagúnak" szerencsére, de azért nem ilyen illatba burkolnám magam egy vörös szőnyeges eseményre vagy egy exkluzív bulira. De mivel ilyen helyekre nem járok, hidegebb hétköznapokra használható illat lesz ez.
Az üvege és a papírdoboza nem túl fantáziadús, de nem csúnya, a pezsgős színe pedig kifejezetten tetszik. Sajnos a kupakról egyetlen leejtés után elkezdett lepattogzani az aranyozás, amitől olyan olcsó kinézete lett.
Update: Mostanában megint gyakrabban nyúlok érte, ez a hűvösebb tavaszi idő való neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Vizililiom

2017. február 3.

Közepesre tudom értékelni, voltak napok, amikor tetszett és tartósnak éreztem, de volt olyan is, hogy fél óra múlva már semmit sem éreztem belőle. Az illata egyébként kellemes, de semmi extra. Párom szerint viszont nagyon büdös... :) Egynek azért jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

angelina69

2016. december 11.

Nekem nem volt meg, de a kolléganőmnek igen. Nagyon kellemes illat. Lágy, vibráló, édeskés. Nem fojtós, nem kondenzcsíkos. Meghagyom neki az élményt, pompázzon benne ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

specyal

2016. október 15.

A katalógusban borzasztóan megtetszett az illata.Megrendeltem.Nagyot csalódtam,mint az illat,mint a tartósság terén.Nagy baklövés volt.Sajnos Én semmi különöset nem éreztem,a szimpla virág illaton kívül.Ami "szerencsére" nem volt tartós. Sajnos ez a parfüm a nem ,kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Glara

2016. április 22.

Hát, kellemes csalódás. Az itteni vélemények miatt elbizonytalanodtam, mert random rendeltem meg. Nekem nagyon bejön a fanyar pezsgő illata, ellensúlyozza az édes-gyümölcsös vonalat és szépen kiegészíti. Tartósságára sem panaszkodom, 4-5 órán át szépen körbeleng és én is érzem a felhőjét, ami ritkaság. Tavaszra-őszre lelkesen el fogom fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

adrica

2016. január 28.

Nem tudom hova tegyem. Egyszer szeretem, egyszer meg zavar benne az a pezsgős fanyarkás valami. Irodában nem előnyös még csak a gondolati szinten sem alkoholos illatúnak lenni. Aztán csak egyszer hozza a főnököm a szondát, szép lenne. De ettől eltekintve, nekem a régi Fa dezodorok frissességét, tisztaságát juttatta eszembe, ami már rég nem fordult velem elő. Azért régen jó dolgok voltak. Szerencsére mindig vissza-vissza nyúlnak a tervezők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.