Oriflame

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A zamatos citrusok, az édes magnólia és az érzéki pézsma páratlan harmóniája. A Volare Magnolia Parfum de Toilette nőiességet és kifinomultságot sugall.

Vizililiom

2017. március 22.

Kellemes illata van, szeretem a magnóliát, és a citrusos frissesség is nagyon jól passzol hozzá. Sajnos van valamilyen furcsa mellékillat, ami miatt mégsem tökéletes rajtam, de összességében OK.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

ALettah

2016. szeptember 6.

Fiatalabb koromban imádtam a magnóliás dolgokat, pl. az Ős-Avon Magnolia nevű illatát a Floral Prints sorozatból, ezért egy különlegesen nehéz vizsga után megjutalmaztam magam ezzel a parfümmel. Nagyon akartam szeretni, de elsőre csalódás volt, mert a magnólia mellett egy erős púderes vonal is volt benne, és mérges voltam, hogy annyi pénzért (igen, csóró egyetemistának az elég sok volt!) nem is tartós. Végül mégis összebarátkoztunk, és az egyetem negyedik évét végigkísérte ez az illat. Az üvegét, dobozát is nagyon szerettem.
Most már nem szólítana meg, de azt hiszem, már nem is gyártják. Három csillag a szép emlékekért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Ella

2016. május 24.

Kellemes virágillat lenne, de van benne valami zavaró mellékillat, mint az Essece régi limitált kiadású kézkrémjében (sütemény és mandula). Kb. 3 órás tartósság, nem rossz, de az Oriflame parfümök, kölnik között vannak sokkal tartósabb illatok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

Rajtam édeskés, üde magnóliás illata volt. 2 órás tartóssággal. Kis kellemes, nem bonyi, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

bYou

2015. március 2.

Kellemes, nem túl hivalkodó az illata, de nem túl tartós. Nyárra tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Kellemes, nem túl hivalkodó az illata, de nem túl tartós. Nyárra tökéletes :)

drica

2013. november 24.

Kellemes, igazi "rózsaszín" illat, mindennapokra. nem túl tartós, de ennyi pénzért nem is vártam mást. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

adrica

2013. november 24.

Már meg van vagy 3 éve, tavasszal mindig előveszem, de nem akar az istenért sem elfogyni. Sima virágos illat, csak van benne valami ami zavaró. Nem tudom mi, lehet, hogy túl szintetikus szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

eveartstar

2013. október 9.

Hát hamar a fiókban landolt, az utóbbi időben elő sem vettem. Kellemes virág illat, és kész.
Update:
Eddig 3 pontos volt nálam. De most adok neki többet.
Én nem használtam egyáltalán parfümöket, és ha vettem, vagy kaptam, akkor betettem a fiókba, hogy majd valami különleges alkalomra elhasználom.
Eme rossz szokás mentén persze egy rakat felgyűlt. Pár hete elkezdtem használni a fiókba hajított parfümöket, és felpróbálgattam, hogy milyen érzés is viselni őket.
Ez az illat tartós, és nőcis. Mélyebb, mint egy lányos parfüm.
A kedvesemnek kifejezetten tetszik.
Közben rájöttem, hogy nem ez az én illatom, lehet ennél mélyebb összetettebb illatokkal is meg kéne próbálkoznom. Anyukám igen csak fújjog az összes olyan illatra, ami igénybe veszi az orrát. Így valószínű azt gondoltam, hogy ezeket az illatokat nem szabad egyáltalán hordanom.. :D
Úgyhogy mostantól szabad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 9.

Update:
Eddig 3 pontos volt nálam. De most adok neki többet.
Ez az illat tartós, és nőcis. Mélyebb, mint egy lányos parfüm.
A kedvesemnek kifejezetten tetszik.
Úgyhogy mostantól szabad...

Nicole7

2013. április 20.

Szeretem a virágos illatokat, de ennek valamiért nem tetszik az illata, olyan mintha valami húsvéti pacsuli lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

treszi92

2013. március 2.

♥ szeretem ezt az illatot is , rengeteg oriflame-s illatot kipróbáltam már és ez az egyik kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Citral, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.