Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   2 x 50 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Kiszerelés:   2 x 50 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Volare parfum illatával hidratáló és kényeztető szappanvirágok.Egy romantikus illat, amelynek bujaságát a rózsa, az orgona, az írisz és az ibolya illatcsokra, zamatát az érett barack, az aranyló sárgabarack aromája, érzékiségét a szantálfa, az ámbra és a pézsma csodálatos harmóniája adja.

JudithBeauty

2015. július 9.

Ajándékba vettem az egyik barátnőmnek a parfümmel együtt. Nagyon kellemes, rózsás-púderes illat, a Volare parfüm kiegészítőjeként. 2 db kis szappan van benne, de a kettő együtt 100 gr, és a szappanok nagy része is ilyen méretű, csak ez külön-külön van. Szép a csomagolása is, mint egy ékszertartó.
A barátnőm véleménye: nem szárít, nem okoz bőrproblémát, szépen habzik, és a rózsa alakú szappan nagyon "dizájnos".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

umpalumpa

2014. október 31.

Ez meglepően jó szappanka volt. Aranyos kis virágok. Az én bőrömet nem szárította, csak irtó picikék. Ha kisebbre fogy alig lehet megfogni. Az illata tetszik, meglepő módon alig bántotta az ekcémás területeket a kezemen, pedig piros pontos csúnya összetevők is vannak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

csikosmatyas

2014. július 26.

Ajándékba kaptam az új típusú parfümjéhez. Nagyon kiadós, pillanatok alatt hatalmas krémes habot képez, szépen tisztít, nem szárít, fantasztikus illatú, és ami szerintem lényeges, ha már ilyen szép, a formáját nagyon sokáig megőrizte. A csomagolása is elegáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 26.