Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2012. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajápoló olaj gyapottal és vadrózsával.

Kiszerelés: 15 ml

Jutka1989

2014. november 21.

Nagyon bevált, de sajnos elég pici... Egyszerre többet kellett belőle rendelnem, így nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

miss

2013. március 31.

Nagyon szeretem, fényessé és puhává varázsolja a hajam, viszont elég macerás mindig venni ilyen kis tégellyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 31.

orsolyanovak

2012. október 1.

Egyszer kaptam ilyet ajándékba. Akkor örültem neki elhasználtam, tipikusan olajos fényes hajam lett, amire akármelyik olajos hajápoló képes. Hát ez is ennyit nyújt semmi extra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

annapanni

2012. február 23.

A kókuszossal együtt ebből is szoktam néha venni mikor akciós. Talán ha folyamatosan használnám lenne látszata, de így csak a következő hajmosásig lesz fényes és finom illatú a haj. Alkalmi kényeztetésre nem rossz, inkább csak a tudat és az illat miatt 4csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.