Origins

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szbrs, az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Water / Aqua Rosa Damascena (Rose) Flower Water Myrtus Communis Leaf WaterCitrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Glycerin h 0 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Glyceryl Polymethacrylate Dimethicone eo I szil 1 0PEG-75 h PEG-8 h Glycereth-26 h 0 0Sorbitan Stearate eu 0 1Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil eo Prunus Amygdalus Amara (Bitter Almond) Kernel Oil Cinnamomum Camphora Bark OilCitrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Osmanthus FragransRosa Damascena (Rose) Extract i Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Extract Linalool i Limonene i Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Cladosiphon Okamuranus Extract Oryza Sativa (Rice) Extract Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Olea Europaea (Olive) Extract Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract PEG-100 Stearate ti 0 0Sucrose h Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Wax eo Panthenol eo I v 0 0Pantethine eo I v Cetyl Ethylhexanoate eo Mangifera Indica (Mango) Seed Butter Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Butylene Glycol h 1 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Phytosterol Tocopheryl Acetate a I v 0 0Oryzanol Bisabolol gy Caprylyl Glycol eo I h Potassium Hydroxide Caffeine Hexylene Glycol ti I eu 1 1Sodium Hyaluronate h 0 0Dextrin Carbomer Disodium EDTA Sodium Dehydroacetate ta Phenoxyethanol ta

Skiiin

2019. november 18.

Én is nagyon szeretem! Heti 3x minimum használom, éjszakára hidratálókrém helyett. Nagyon finom kis édeskés illata van, könnyen kenhető viszont valóban "testes". Nagyon jól hidratál! Tavaly vettem talán decemberben és még így is megvan a tubusnak kb a szűk fele...szóval gazdaságos!
Reggelre mindig táplált, hidratált lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Reggelre mindig táplált, hidratált lesz tőle a bőröm.

hjuditcrema

2019. november 18.

Ha intenzív hidratálás kell a bőrömnek, akkor hasznalom. Érdekes az illata, de alapvetően finom.
Állagát tekintve zsíros krémről van szó, ezért vékonyan szoktam felkenni, egész éjszaka hagyom hatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

Monmar

2019. július 5.

Abszolut szerelem! Alapbol az egyik kedvencem a marka ami valoszinuleg ennek a kremnek is koszonheto. Tokeletesen hidratal es eleg heti 1-2x hasznalni lefekves elott. En foleg arcradir, maszk kombo utan szoktam hasznalni. Tuti ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Judita88

2019. június 27.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, heti egy-két alkalommal használom, ha érzem, hogy kell az extra hidratálás a bőrömnek. Egy Ultában kaptam belőle egy mintát pár éve, teljes szerelem volt első használat után is, azóta újravettem és valószínűleg még fogom is. Nagyon sokáig elég egy tubussal a használati szokásaim mellett, nem a legolcsóbb termék, de szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

MaFa

2019. május 24.

Hetente 2x használom lefekvés előtt. Reggelre szívja be teljesen az arcbőröm, mivel elég sűrű,nagyon jól táplál és hidratál. Olyan az arcom mint a baba popsi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

pniki23

2019. április 25.

Az egyik prágai sephorában vettem meg teljesen random. Azt tapasztaltam, hogy nagyon jót tesz az arcomnak az avokádó (többször is próbáltam) . Egy héten többször ettem avokádót és sokkal tisztább lett tőle a bőröm, így gondoltam ez a maszk sem lehet olyan rossz választás. Nagyon jól hidratál, lényegében olyan mint egy éjszakai krém, nem kell lemosni, csak hagyni kell beszívódni. Reggelre sokkal puhább hidratáltabb a bőröm. Nagyon kevés mennyiség elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

frankeszti

2017. április 6.

Teljesen véletlenül próbáltam ki egy reptéri drogériában egy nagyon hosszú és fárasztó repülőút után, akkor szépen és gyorsan helyretette a bőröm. Azóta is használom hetente 1-2-szer lefekvés előtt és mindig sokkal frissebb reggelre az arcom tőle. Ugyanennek a termékcsaládnak több maskját is kipróbáltam, de az én bőrőmnek ez jött be a legjobban. Tetszik az állaga és az illatát is egészen megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Tundchen

2013. október 26.

Elsőre fura a zsíros állag, elég nehezen szívódik be, nem túl kellemes. Reggelre viszont érezhetően hidratáltabb a bőröm, úgyhogy a krémtől azt kaptam, amit ígért, összességében elég jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

szbrs

2013. január 21.

Ez tulajdonkékppen éjszakai maszkként van feltűntetve, de valójában éjszakai krém. Feltölti energiával a bőrt, hidratálja. Reggel nem látszik a hatása, tulajdonképpen semmi különöset nem vettem észre, hidratálta a bőrömet és kész. Az illata kellemes, narancsos, nem tolakodó. Viszonylag zsíros az állaga, de nem zsírosít. Nem problémás a bőröm így nagy változást nem is vártam. Olyan mint egy jó éjszakai hidratáló, semmi több. Mondjuk a biotermékektől nem is várok csodát, mert ezek hosszútávon fejtik ki a hatásukat és tudom, hogy káros anyagot nem, vagy csak keveset tartalmaznak. Ha éjszakai maszkot keresnék, nem ezt venném meg, de éjszakai krémnek kiváló. Kicsit ragad, de hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, PEG-75, PEG-8, Glycereth-26, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Pantethine, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Dimethicone, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Wax, Panthenol, Pantethine, Cetyl Ethylhexanoate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Cetearyl Alcohol, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Rosa Damascena (Rose) Extract, Linalool, Limonene
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak