Origins

Ár:   $27.50   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HEva, Módosítva: 2017. február 16.

Ár:   $27.50
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed formulájú krém, mely energiával tölti fel a fáradt, fakó arcbőrt, így az ragyogóbb és élettel telibb lesz. Ginzeng- és kávébab kivonatot is tartalmaz.

Origins GinZing Oil-Free Energy-Boosting Moisturizer
Ár: 7500 Ft (+posta/Foxpost) , Eladó: Cloudberry
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: 11.kerület, fizetés: személyes átvétel, utalás utáni posta/Foxpost
Vix

2019. december 21.

Jó kis krém! Első kencém, barátnőmtől kaptam. Mivel nagyrészt zsíros a bőröm, így néha hajlamos vagyok túlkapni a mennyiséget, és reggelre csillogó villogó orcával kelek :D Tesztelgetni kellett hogy melyik az a mennyiség ami ténylegesen jól működik a bőrömmel. Illata kellemes, szeretem na :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

makosbejgli18

2019. szeptember 18.

Nagyon kellemes termék, inkább zselés állagú, mint krém. Gyorsan beszívodik, jól hidratál. Az illata pedig nagyon kellemes, ez a többi krémhez képest tovább is tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

bgreta

2019. március 25.

Nagyon jó illatú, géles állagú, könnyű krém. A hidegebb hónapokban a vízhiányos bőrömnek nem volt elég, nyáron, tavasszal viszont tökéletesen táplált. Viszont nem éreztem semmilyen kimagasló eredményt és kissé drága is, ezért inkább próbálkozom más termékekkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Bridddzs

2019. március 18.

Nagyon szuper ez arckrém. Gyönyörű összetevői vannak, az arcom nagyon szép kisimult lesz tőle. Reggelre ezt használom, este pedig a clinique intenset. Nekem nagyon bevált ez a kombó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

lareina

2018. október 20.

Könnyed, friss nyári hidratáló. Nagyon szerettem, nem ragadt és nagyon gyorsan beszívta a bőröm. Az illata nálam a gyenge pontja, a citrusos dolgok nálam tiltólistásak nem tudom elviselni magamon őket semmilyen formában. Ennél a krémnél viszonylag megbékéltem az illattal de csak azért, mert a krém maga működött. Jók az összetevők és hozta azt amit ígért. Valószínűleg megvenném újra, de az őszi-téli időszakra nekem valami sűrűbb krémre lesz szükségem ezért a - 1 csillag, illetve itthon nem lehet hozzájutni. A tavaszi nyári időszakra azonban bátran ajánlom, nem okozott pattanásokat nem lett tőle zsíros érzetű a bőröm alapvetően szuper kis termék. Nem a legolcsóbb(azért nem is egy high end termék) de ennyit bőven megér, főleg hogy nincs telenyomva minden szeméttel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Egy beauty boxban volt, nagyon örültem neki. Csodás citrusos illata és könnyed szelés állaga miatt kiváló hidratáló nyárra. Én személy szerint jobban kedvelem a zsíros krémeket, főleg összel és télen. Sokat használtam, nyáron minden nap mégsem fogyott el, nagyon sokáig elég. Gyönyörű összetevői vannak, jó áron lehet hozzájutni ingyenes szállítással egy angol oldalról. Azért kap csak 4 csillagot, mert nem volt eget rengető a hatása, ez egy egyszerű, könnyed hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Barbara92

2018. július 8.

Imádom az illatát, mindig megnyugtat a használata. A kombinált bőröm nagyon szereti, szépen hidratálja, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

AdriKots

2017. november 20.

Pár hónapja használom ezt a hidratalót reggelente a GinZing refreshing scrub cleanser után és nem tervezem lecserélni másra. Hidratál, gyorsan felszívódik, a kombinált bőröm nem fényesedik vagy pattog ki tőle, smink alá is működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

HEva

2017. február 20.

Az esti hidratálóm alá használom általában. Szépen lemattítja a bőrömet és valahogy egyből szebbnek tűnik utána (ezt mások mondták, pedig nem is tudták, hogy bekentem valamivel).
Érdekes mert nem érzem, hogy a bőrömön van, mégis hidratál.
Kipróbálom majd magában is.
Az árral nem tudom mit történt, én €-ban adtam meg. 24€ külföldön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Érdekes mert nem érzem, hogy a bőrömön van, mégis hidratál.
Kipróbálom majd magában is.
Az árral nem tudom mit történt, én €-ban adtam meg. 24€ külföldön.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Trehalose, Phospholipids, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Biotin, Folic Acid, Tetrahexyldecyl Ascorbate

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Cholesterol eo I eu 0 0

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Felületi hártya képző anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.