Orly

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2016. augusztus 12.

Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Orly Körömlakk Kiss The Bride
Ár: 500 , Eladó: missblack99
Állapot: 90% tele, Helyszín: Budapest, Győr, fizetés: Személyes átvétel, futár/Foxpost
Ingenue - Orly Körömlakk
Ár: 1500 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Bp, fizetés: utalás után postán maradó

random

2020. június 10.

nemrég vettem meg az első Orly lakkomat, az árnyalat neve "High on Hope", ami emlékeztet ar OPI "Turn on the Northern Lights" lakkra az Iceland kollekcióból. azért csak emlékeztet, mert ennek az alapszíne nem az a kékes-indigó lilás, hanem egy furcsa zöldes szürkés kék, és a csillám sem ugyanaz, nagyobb szemű és szórtabb. de ettől még nem vonnék le pontot, viszont nem is ez a baj vele, hanem hogy két rétegben is csíkos, háromban lesz csak majdnem tökéletes a fedése. ennél még az essence lakkjaim is jobbak voltak. az ecsete sem a legjobb szerintem, nagyon vékony, én jobb szeretem a széles, lapított, lekeretített ecseteket. szerencsére legalább gyorsan szárad, illetve az üvege nagyon kézreálló, és a kupakján az a gumis réteg megkönnyíti a lakkozást. egyelőre nem vagyok elalélva a márkától, nem győzött meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

arimer

2020. április 18.

Passion Fruit neonpink lakkal kezdtem, hat ez SH fedolakkal, ket retegben pont olyan mintha gellakk lenne. Szuper az állaga, van időm korrigálni mielott megszaradna. Tartósságárol nem tudok mit mondani, mert SH fedovel minden birja egy hetig. Egy piros es egy neon narancs es egy csillamos lila is vár még a tesztelésre. Ez egy szuper lakk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

babajaga

2019. december 5.

Messze az egyik legjobb lakk, amit valaha hasznaltam. A kupak gumis, igy nagyon konnyu lecsavarni, az ecset egyszeruen maga a tokeletesseg. 4-5 napig siman elvan, utana lemosom mert mar mas szinre vagyok. Az uveg hatalmas! Allati gyorsan szarad, akar egy reteg is eleg belole ( bar en mindig kettot festek ). Ezzel este is lehet festeni, nem mint a zoya ( az reggelre paplan mintas...). Kifejezetten ajanlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

eventually

2019. október 21.

Egyelőre még csak egyet vettem kipróbálásra aminek egy gyönyörű, élénk piros színe van (Cahuenga Pass). Szépen egyenletesen fed, nem túl sűrű ezért kicsit több időm van felkenni és elegyengetni, tartós, és nekem még úgy is szép fényes, ha nem kenek rá fedőlakkot. Egy vékony zseléréteg van a saját körmömön, hogy ne törjön le és azt lakkozgatom, szóval lehet, ez is hozzásegít a tartósságához meg ahhoz hogy géllakk-szerű a végeredmény :D De nekem 5* mert ha másfajta körömlakkal kenem, az nem így néz ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

manobeka

2018. március 12.

Látszik, hogy ízig -vérig USA..Nagy mennyiség, kiváló minőség, formatervezett ecset és csúszásmentes gumi bevonat a a kupakon, hihetetlen színek és csillámok, ilyet drogéria polcain valóban nemigen találni. Külföldről rendelve 2000 ft-ért itt van postaköltséggel együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 12.

Natalka

2017. június 8.

Van vagy négy Orly lakkom is, ajándékba kaptam őket, és utálni fogtok, mert nem tudom az árnyalatokat... de a színek mesések :) Egy világos almazöld, egy sötét csillámos erdőzöld, egy élénk narancs, és egy vakító gyöngyház pink. Már a zöldeknél feltűnt, h ez bizony kiváló formulának tűnik, de hát ugye nem kapkodjuk el a véleményezést, majd jöjjön a többi is szépen sorban.
Nincs hiba itt kérem szépen, ami nekem van, azok mind ugyanezt tudják: két rétegben telt, jó fedésű színek (nem látszik a fehér körömvég), ötnapos tartósság, szuper az ecset, könnyű kenni, fény és csillogás is megvan (fedőlakk nélkül is). Nagyon tetszik, most épp a narancsban pompázom nyár lévén, megvidámodom, ahányszor csak ránézek. Újravenném, de gigászi adag, előbb romlik rám, minthogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Vivus97

2017. április 8.

Imádom, gyönyörű színei vannak, tartós, könnyű használni és lemosni is. Az én személyes kedvencem a Raspberry Ice, egy rózsaszín árnyalat. Az árát teljesen megéri, hisz egy nagy adagról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Kinga79

2017. január 8.

Ajándékba kaptam egy 5,3 ml kiszerelésű Orly lakkot, OUI színben. Ilyen sötét lilás, csillogó, néha világos lilának látom, de láttam már feketének is. A színe tetszik, azzal minden rendben. Felkenni is jó. Itt kimerült a jó tulajdonsága. Nagyon nehezen szárad meg, szerintem az első rétegnek is kell 35 perc. Egy rétegben nem az igazi, kell még egy. Ami még további 35 perc alatt megszárad, jó esetben. Miután több, mint egy órát elvesz az életemből, amíg megszárad, van pofája minimálisan elkenődni. Mivel csillog, ez annyira nem is feltűnő. Majd fogja magát és elkezd foltokban lemállani a körmömről, minden extra mosogatás vagy egyéb nélkül. Borzalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Vizililiom

2016. december 26.

Nagyon szeretem az Orly lakkjaimat, szépen fednek, tartósak és különlegrs színük van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

tyto

2016. augusztus 24.

A legjobb minőségű körömlakk amivel valaha dolgom volt.....(a második az Essie, harmadik az Opi nálam.) van egy gumit tartalmazó alapozó lakkja, ezzel alapozva, egy rétegben,a saját gyorsszárítójával nekem 10 napig normálisan néz ki, esetleg picit a széle megkopik......a gumikupak miatt nem romlik a minősége.....és mivel ennyire sokáig tart, szinte nem lehet elfogyasztani.......nem hagyományosak a színei.....messze a kedvenc lakkom.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.