Oscar De La Renta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: frézia, mangó, dinnye, kivi, szilva

Vaslady

2019. szeptember 13.

2018. december 13
Azért érezni,hogy nem a 2010-es években készült,pici retró hangulatot áraszt.
Virágos illatkavalkád a frézia és a klasszikus virágillat szerelmeseinek.
Van egy barátnőm,aki hatalmas frézia rajongó,minden szülinap és évfordulóra frézia csokrot kér a férjétől,na neki fogom ezt az illatot ajánlani.
Az illat a frézia dominanciájával indit,a magnólia lotusz tubarózsa is éreztetik a hatásukat,gyümölcsökből talán a mangót érzem még ki.
Pézsmás alap,mandarin és vanilia.
Megvenni nem fogom,de annak aki egyedi illatot keres,jó hir,hogy mivel kevesen használják,igy biztos befutó signature lehet....
2019.09.13
Felpontozom 4-ről 5-re.
Nagyon jó bőrön,jó volt újra tesztelni.
Mostanában hajlok a virágos illatok felé.
Be fogom szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

2018. december 13
Azért érezni,hogy nem a 2010-es években készült,pici retró hangulatot áraszt.
Virágos illatkavalkád a frézia és a klasszikus virágillat szerelmeseinek.
Pézsmás alap,mandarin és vanilia.
2019.09.13
Felpontozom 4-ről 5-re.
Nagyon jó bőrön,jó volt újra tesztelni.
Mostanában hajlok a virágos illatok felé.
Be fogom szerezni.

Erina

2019. június 25.

Na ez már igen!!! Az elején szépen jön a frézia, aztán a háttérben felbukkan a dinnye. Csak ezt a két illatjegyet érzem, de valami brutál jó! Annyira friss, üde, vidám illat, hogy most csak ezt fújnám, amíg nyár van. Nagyon örülök, hogy még találok olyan illatot, ami még ad valami újat és különlegeset, nem tucat, nem sétál el előttem öt percenként, mert most az a divat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

kvin

2018. január 4.

Egy mintacsomagban volt, magamtól szerintem sosem vettem volna. Én határozottan érzem a gyümölcsöket, sőt kicsit szexillata van... nem a szenvedélyes, buja aktus, hanem a megkönnyebbült, meglepetés-testnedves... nem tudom, melyik ez a gyümölcs, de akármilyen kellemes emlékkép is, nem ezt várom egy parfümtől.
Amúgy nem rossz, ahhoz képest, hogy virágos-gyümölcsös, szerintem egész jól sikerült, csak nem a stílusom. Ha az lenne, szeretném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

rdm

2016. július 8.

A volupte-val ellentétben ez nagyon finom, gyümölcsös, kellemes édeskés illat nyárra. Tartóssága sajnos 4 óra, kár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Piscinke

2016. június 26.

Finom, gazdag, klasszikusabb virágillat. Nem kifejezetten friss, inkább tompább, de könnyűnek könnyű, tavaszias. Tényleg nem érezni benne gyümölcsösséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

hulcsi

2014. augusztus 20.

Erős virág illat. Egyébként finom, de nem az én világom.Gyümölcsöt nem nagyon érezni, legfeljebb csak az édesítésben játszanak szerepet. Nagyon tartós. Aki szeret virágba borulni :) annak tök jó választás lehet, nem is értem, miért nem értékelte még senki. Én többre tartanám az agyonreklámozott társainál....
ud...van ebben az illatban valami...valami kellemes, ami bizsergeti az érzékszerveimet és melegséggel tölt el. Most sem rossz, de pl télen a hidegben szerintem kifejezetten jól tudna esni. Szóval ha nagyon virágos illatot keresnék, választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol