p2

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildi98, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Rossmann

Az élénken pigmentált színű p2 color up! szemhéjpúder elérhető számos különböző árnyalatban és finishben - a mattól a csillogóig. A magába foglalt primer megakadályozza a púder elkenődését. A selymesen puha textúrának köszönhetően könnyen felvihető és eldolgozható.

NovErke

2019. február 7.

Nekem ez nem jött be pedig ma próbáltam ki először. Iszonyatosan porzik, arcot kellett mosnom szemfestés után és az eldolgozhatósága is nehézkes. Ráadásul már most sokat kopott a színe. Majd kipróbálom úgy is hogy alapot használok előtte de egy normális szemhéjpúdernek anélkül sem kéne így viselkednie. Alappal elhasználom de nem fogom újravenni, szerencsére csak 350-et fizettem érte, annyit még megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

javi

2018. július 9.

Akciósan 349 forintért vettem a 'be a backpacker' sötétbarna színűt. A Sleek A New Day palettájának H-A-P-P-Y színe jut róla eszembe, csak az egy kicsit melegebb tónusú. Ez a p2 viszont nem igazán pigmentált, halványabb az eredmény, mint a tégelyben a színe. No problemo, legalább nem tudok vele túlzásokba esni, építhető is, mindennapi sminkeléshez szerintem megfelelő lesz. A tartóssága az ami gyenge, 4-5 óra után kezd eltűnni a szememről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

nikolett

2018. július 2.

"Are you grey?" arnyalat es en tokeletes parost alkotunk, este onnan torlom le, ahova feltettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Makk Zsuzsó

2018. április 13.

Azt a 300-valahány forintot bőven megrte, amennyiért a Rossmannban árusították. Ez egy teljesen korrekt matt szemhjpúder, szemhéjalappal gyönyörűen mutat és lerobbanthatatlan. Anélkül viszont meg se próbáljátok, mert beleül a redőkbe, már pár óra után csíkos lesz.
Az enyém egy nude sminkhez tökéletes piszkosmályvás szín, alapnak is jó, magában is, szóval elégedett vagyok.
Az öt csillag a szuper ár/értk aránynak szól, nyilván nem ez a világ legjobb szemfestéke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

random

2018. február 10.

nekem a friendly fire van meg, ez egy rózsaszínes vörös, fényes (valahol a szatén és a metál között), csillámos, de nem az a nagy glitteres fajta. imádom! pigmentált, tartós, nem porzik, alappal nem is gyűrődik, szépen satírozható... ennél többet nem is kívánhatnék. kipróbáltam már matt rúzsra ütögetve is, szép metálos lett az eredmény, nem hullott, nem csomósodott és nem éreztem a csillámokat. az ára talán kicsit több egy monóért, mint az olcsóbb drogériás márkáknál, de a minősége simán hozza a high-end szintet, szóval többszörösen megéri =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

ildi98

2018. január 26.

A mood lifter árnyalat van mely, mely egy kellemes, tompa mályvás szín. Nem túl pigmentált, de a hétköznapi sminkemhez nincs is rá szükség, nem porzik, szépen satírozható, egészen tartós szemhéjalappal, és korrekt árfekvésben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!