p2

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2016. november 3.

Kiszerelés:   1,1 ml
Lelőhely:   Rossmann

Egyedülálló folyékony szemhéjtus mely a precíziós tollnak köszönhetően egyszerűen alkalmazható. 12 órán át gyöngyház-csillogást ad. Gyorsan száradó, maszatolódásmentes. Vízzel könnyen eltávolítható. Szemészetileg tesztelt. Kontaktlencse viselők számára is alkalmas. Bőrgyógyászatilag megerősítette.

PoppyBlack

2019. december 3.

Elkövettem azt a hibát, hogy nem néztem rá a krémmániás értékelésekre..Mintha vízfestékkel húztam volna csíkot a szememre, olyan halvány. Ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

sztinke

2018. október 4.

Szerettem volna egy barna tust és mivel egyik kedvelt márkámból sem volt, nézelődni kezdtem. Ennek nagyon megtetszett a sötét barna színe és a nagyon vékony ecsete, árban sem volt vészes, úgyhogy őt választottam.
Álomkönnyű vele dolgozni, annyira vékony vonalat lehet vele húzni, hogy csak na! Nem irritálja a kontaktlencsés szememet.
Az egyetlen hibája, hogy valóban hajlamos picit felkenődni, de közben legalább nem tűnik és folyik el teljesen a húzott vonal sem. Így alapvetően egyelőre elégedett vagyok vele, a kenődést pedig orvosolom egy kis púderrel és gyakoribb ellenőrzéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

manitia

2017. június 19.

Manhattant szerettem volna venni (barnát), de sajnos a márka már nem elérhető nálunk, így gondoltam kipróbálom ezt. A barna árnyalatot vettem meg.
Sajnos nem tudom min múlik, de néha felkenődik a felső részére a szememnek, amit nagyon sajnálok, mert egyébként szuper lenne. :(

Update: sosem nyúlok érte, éppen azért mert tartok tőle, hogy felkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Update: sosem nyúlok érte, éppen azért mert tartok tőle, hogy felkenődik.

gioia

2017. február 9.

Én is a barnát vettem meg, mert már régóta szeretnék barna tust. Elsőre szép mély színe volt, aztán második használatkor már csak halovány színű, amit rétegezéssel se lehetett intenzívebbé tenni. Cserébe el- és felkenődik, nem tartós. Abszolút pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Caprylyl Glycol, Coconut Acid, Simethicone
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-14/ 4 Dimethicone, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Polysorbate-80, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Acid, Laureth-30, Sorbitan Stearate, PEG-40 Stearate
Tisztítószerek: Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Laureth-12 Sulfate, Polysorbate-80, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Acid, Laureth-30, PEG-40 Stearate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, Carmine / CI 75470, CI 77491, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.