p2

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anahita, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk, mely megbízhatóan kiegyenlíti az egyenetlen körmöket. Ideálisan használható alaprétegként. Védi a körmöket az elszíneződéstől.

mrs.imperator

2020. március 30.

Akciós sminkes pulton találtam, mivel szeretem a nude lakkokat, pár száz forintért úgy gondoltam egy próbát megér. Nem csalódtam! Bár én nem alaplakként hanem színként használom. Sally Hansen alapot használok, erre kenem rá és egy gyönyörűen természetes, ápolt eredményt ad, francia manikűr hatásút. Egy rétegben is elég felvinni. Nagyon szép az eredmény, elégedett vagyok és még tartós is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 30.

Dea

2019. április 23.

Úgy vettem észre, hogy sokkal kevésbé tartós vele a körömlakkom, mint a korábbi alaplakkal, emiatt nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Anahita

2018. december 4.

Ha használtam is korábban kiegyenlítő lakkot, az olyan régen volt, hogy nem emlékszem, így viszonyítási alap nélkül nyilatkozom. Ez egy jó termék. Hirtelen felindulásból vettem meg, valami semmilyen lakkot kerestem mindennapos használatra, aztán jól meglepődtem. Kiválóan szétterül és egyenletesen fed, valóban feltölti az egyenetlenségeket, gyorsan szárad, két-három rétegben önmagában is nagyon szép, természetes hatású lakkozást ad, és megdöbbentően tartós. Nekem nagyon bevált, újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Algae Extract, Glycerin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.