p2

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   Rossmann

Ez a szempillaspirál ultra vékony, speciális precíziós ecsettel a legapróbb pillákat is elkapja a töveknél. A szempillák hosszabbak, vastagabbak és gyönyörűen definiáltak lesznek. Különösen alkalmas az alsó szempillákra.

Naoto

2020. február 17.

Akkor vettem, amikor még műszempillám volt, hogy könnyen ki tudjam festeni az alsó pillákat anélkül, hogy véletlenül összekenném a felsőket. Nagyon könnyű vele precízen dolgozni, csak oda kerül, ahova tényleg szánja az ember. Azóta lekerültek a szempillák, de még mindig szívesen használom, most már a felső pillákra is. Hűha hatást nyilván nem kell várni tőle, de hétköznapokra tökéletes, természetes hatású, mivel nem csomósodik, csak egy vékony rétegben fed. Emiatt nem is nehezíti el a pillákat, ezért göndörítés után szépen benne marad az ív. Nekem így bevált, mivel egész hosszú, de világos szempilláim vannak, ezt használva viszont szépen látszanak. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

BarbiiPLS

2019. július 21.

Én is az alsó szempilláimra vettem, rendes/normál fejű kefével sosem sikerült normálisan kiszempillaspirálozni az alsó pillákat, ezért valahogy rátaláltam erre a termékre. Nekem bevált, nem kenődik el (végre), elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

banos71

2019. április 24.

Tökéletes! természetes pillák,nem ragad,nem maszatolódik. A kicsi fej miatt teljesen szépen lehet vele dolgozni! 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 24.

Lunacska

2018. október 23.

Nagy kedvenc lett, volt szerencsém rengeteg spiralt probalni, de ez okozta a legnagyobb meglepetést. Kicsi feje precízen hasznalhato a felső es alsó pillasorra, nem keni ossze a szemhejat, a kezdő spiralhasznalok favoritja lehet. Arban es hatásban verhetetlen. Le vagyok nyugozve, ha lehetne 100 pontot adnek.♡♡♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Rita0126

2018. október 6.

Alsó szempillasorra vettem, de nekem tökéletes felülre is. Szép természetes lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate