Paco Rabanne

Ár:   24 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2016. december 5.

Ár:   24 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2008-ban megjelent Paco Rabanne 1 Million parfümje, majd a Lady Million  2010-ben. Népszerű parfüm párosát az arany, extravagancia és a gazdagság inspirálta. 2016 nyarán újabb parfüm páros jelenik meg a kollekcióból; 1 Million Privé és a Lady Million Privé.

Anne Flipo a Lady Million Privé illatában megalkotta az ellenállhatatlan és elbűvölő nő illatát. Az új kompozíció még elbűvölőbb, mélyebb, érzékibb és keletiesebb. Fejillatában narancsvirág és fás jegyek jellemzik. Szívillatáról a kunkor, vanília és a málna gondoskodik, majd melegséggel telt alapillatát pacsuli, kakaó és méz alkotja.

A Privé kollekció aranyüvegcséi sötétebb borostyán árnyalatot kapnak,mely által által még intenzívebb látványt keltenek.

A kampány modelljei Hana Jirickova és Sean O'Pry lesz.

Ár: 10000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Ár: 5000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 80/75 ml , Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Babooca

2019. szeptember 2.

Nagyon kellemes kis illatocska. Eddig egyetlen egy Paco Lady Million sem fogott meg, kivéve ezt. Szerintem ez egy nagyon kellemes illat. Télre tervezem beszerezni. Egyetlen gondom van csak vele kapcsolatban, az pedig a gyenge hatósugara. Egyébként jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Scara

2018. november 7.

A "soha ne mondd, hogy soha" tipikus esete történt meg velem. Évekig a közelébe sem mentem a márkának, mert a reklám számomra azt az üzenetet közvetítette, hogy ez a plázacicák és a sugarbaby-k illata. Valószínűleg az sem segített, hogy a parfümériákban is csak egy adott réteget láttam, ahogy literszám locsolja magára (persze utána a kasszához nem mentek vele, miután az árcédulát meglátták).
A hét elején illatjegyek alapján keresgéltem téli parfümöt - valahogy idén a mézes-kakaós vonal lett nálam a favorit - és ez volt az egyik találat. Csodálkoztam is rajta, hogy pont ez lenne egy kellemes téli, ünnepi hangulatot idéző illat?! Tegnap az egyik parfümériában vettem a bátorságot és kipróbáltam.
Nagyon ledöbbentem, hogy a kezdeti édes-mézes illat után, rajtam egy az egyben Tom Ford - Black Orchid :) :) Mivel abból már igencsak az utolsó cseppek vannak itthon, így meg is rendeltem ezt, sokkal de sokkal kedvezőbb áron. :)
Tartósságára nem lehet panasz, még fürdés után is halványan érződik, a kabátom újján pedig még most is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

VickyV

2018. szeptember 26.

Hugimnak vettem meg, és nagyon jól áll rajta. Valamiért nekem jobban bejön, mint az origi. Van benne valami pikáns, amitől szerethetőbb. Nekem a pasi One Million valamiért tök más stílus, mint a Lady. Az sokkal harsányabb, mint a női párja. Számomra legalábbis:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

jazmera

2018. szeptember 18.

Nem lettünk barátnők.. :-(
Van benne valami zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nem lettünk barátnők.. :-(
Van benne valami zavaró.

Verona5

2018. május 8.

Ezeket a milliósokat eddig messziről elkerültem, nem nekem való divatcikkek (tetszett és egyetértek, ahogy Laci írta egy bejegyzésében róluk: "1 Million jellegű vegyifegyverekre gondolok, melyeket rászabadítottak a világra"), de ez az egyed egész elviselhető fűszeres valamire sikeredett. Őszies, télies melegítő típus, egészen jól hordható. Hatósugár ok, tartóssága viszont kissé gyenge. Csak ez a rémes üveg... jajj ... szóval nem lesz vétel tárgya nálam. Kettő és fél pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.

clevergirl

2018. március 22.

Nagyon kellemes, téli, bújós illat! Az anyaillat nekem túl virágos, de ez a mélységével telitalálat! Ősszel mindenképpen be fogom szerezni! Mindenhez passzoló illat, akár hétköznapra,akár randira, akár alkalomra! Ez a 2. kedvenc parfümöm! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Lory

2018. február 25.

Nos erre a flankerre már sokkal jobban felkaptam a fejem,mint az unalomig sztárolt anyaillatra.A mézes alaphangokon kívül nem nagyon hasonlít rá,szépen el lett mélyítve a kakaóval és a vaníliával és a virágokból is kevesebbet kapunk.Bujább,érzékibb, melengető,krémes téli illat lett belőle,ami nagyon jót tett neki,mert kapott karaktert és egyediséget,szemben az anyaillattal.Lehet hogy a cél,a még egy bőr lehúzása a Lady Million-ról volt de én mégsem ezt érzem.Például a LVEB estében igen,egész apró változtatásokat tesznek a komponensekben és nagyon hasonló "ruciban" gyorsan piacra is dobják a kistesót.Itt a Lady Million beérett,bekrémesedett és a virágos tavaszi zsongását melengető téli élményre cserélte,ez azért lényeges változás.Szerintem a Paco Rabenne image -be is jobban illik elődjénél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

LadyLatte

2018. január 4.

Szerelem első szimatra, pedig nem vagyok nagy Lady Million fan, bár a Paco Rabanne illatokat csipázom. :) Én szerencsére kiérzem benne a ezt a télies-kakaós jegyet, talán még kora-tavaszra is jó lesz, sikerült egész jó áron megkaparintanom egy 80milliset+10millis táskábadobálóst, szóval szerintem elleszek vele egy darabig. Picit lehetne tartósabb azért, de amúgy semmi baj nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Nora000

2017. november 4.

Most hogy újra beköszöntött a hideg, elkezdett kotorászni a kincses fiókomban, hogy leváltsam az elöl lévő parfümöt.. Jé nekem van privém is.. Isteni téli illat, aki más évszakban és sokat fújva használja, az érzi kellemetlen vagy fejfájást okozónak, stb. Ez kizárólag 1fújás és hidegben!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

livica33

2017. október 10.

Én alapjáraton nagy kedvelője vagyok a rabanne illatoknak. Valahogy annyira passzolnak hozzám, hogy látatlanban sem lőnék velük mellé. Mülleres vásárlásom alkalmával próbáltam ki ezt a parfümöt, isteni finom, nőies, szexis, fiatalos illata van. Nagyon intenzív és tartós akárcsak a sima lady million,de ez az illat nekem még annál is jobban tetszik. Nagyon jók az összetevő jegyei, számomra igazi kakaós, mézes fűszeres finomság. Valószínűleg beszerzek belőle egy üvegcsével.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Eugenol, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol