Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2014. november 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Kiszerelés: 6,5 ml

GLuci

2014. július 3.

Most érkezett meg hozzám. A Mup-ból rendeltem akciósan, így nem sajnálom az árát rá, de nem teljesen jó a szájfény. Tök jól néz ki a színe, de miután ráteszem a számra, mintha egy átlátszó szájfényt tettem volna fel, ráadásul nagyon sűrű és ragacsos. Nem annyira szeretem az ilyen jellegű szájfényeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

csokissex

2014. április 16.

Hát nem a legjobb terméke a Paese-nek, de röhej, mert ez az első mindig, amihez hozzányúlok. Lehet azért, mert mégis megszerettem? Finom édeskés az illata. És lehet, hogy pont a halvány színe az, ami jobban illik hozzám, ezért nyúlok minden nap ehhez? Nem tudom. Egyelőre számomra is rejtély, de ez van a táskámba és naponta 2-3x előveszem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

natasha

2013. december 5.

Nekem a bal első,a nagyon világos rózsaszín van meg,tapad a szájra rendesen,igazából nem nagyon használom,néha eszembe jut,ha jobban szétnézek a sminkes táskámban. De egyébként szeretem a színét,sajnos nagyon kihozza a számon a hibákat,és az applikátora is fura,jellegtelen többször át kell futni,mire felkenem normálisan.Igazából ez egy sűrű krémes szájfény,nehéz vele bánni,viszont szépen mutat,ha valakinek tökéletesen ápolt hidratált a szája. Azért nem dobom ki,elhasználom,de nem a szívem csücske,nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Odil

2013. július 17.

Jobb szélsőm és tőle eggyel balabbikkom van, és hát bú.
Élőben sokkal kevésbé izgalmas színek, kb. nulla pigmentáltsággal. Az ecset apró, esélytelen egy mozdulattal felvinni a festéket, vacakolós, kellemetlen. A tartósság pedig esélyes, mert tisztességgel ragad, s vagyok oly' naiv, hogy azt higgyem, amíg a ragadás marad, addig a fény (lájtos, vizes) és a szín (az a nem vagy alig létező) is, aztán franc se tudja, kinézem belőle, hogy csak a ragadás ténye marad meg, amolyan elvont gondolatiságként (ööö nem, igazából hazudtam). Az illata kellemes, cukorkás, ízt nem tapasztaltam, de nincs is kedvem nyalogatni, mert a nyelvem is odaragadna, meh.
A tubus csinos, és valamiért mégis kenegetem, ezért kap egy plusz csillagot, ám igazán: Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Jobb szélsőm és tőle eggyel balabbikkom van, és hát bú.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.