Paese

Ár:   4160 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2020. január 9.

Professzionális primertermék, mely hidat képez a bőr felszínén, így a ráhelyezett alapozó egyenletesen tud eloszlani, kevesebb alapozóra van szükség (mivel nem tud annyit beszívni a bőr a már alatta lévő réteg miatt). A primer kitölti a pórusokat, az arcot simává teszi, előkészíti az alapozáshoz. Mikro-fénypigmentet tartalmaz, ezért a fakó vagy érett bőrt fénnyel tölti el. A tégelyben bőr/rózsa árnyalatú, azonban bőrre helyezve áttetszővé válik és csak fénye, csillogása van. Jól kenhető textúra, akár ecsettel és ujjal is eldolgozható. Gyorsan beszívódik, nem morzsolódik le a bőrről, mint a filmréteget hagyó sűrűbb textúrák. Nem hagy olajos utóérzést. Felkenést és száradást követően olyan, mint egy selyem a bőrön, ezért az alapozó jól terül rajta.

kincseos

2020. január 9.

Üdévé teszi a bőrt. Néha csak önmagában használom, de alapozó alá is nagyon szép. ragyogóbb az arc ha ezt kenem fel. Szépen el lehet oszlatni, hamar beszívódik, és az illata is tetszik. Régóta megvan de újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Amea

2018. március 11.

A hibátlan bőr illuziója, kis pumpás kiszerelésben. Komolyabb smink alá egy álom. Megtartja az alapozót, kiegyenlíti a bőrfelszínt és ad egy kis ragyogást is.
A szilikonról szól, senkinek nem javasolnám hétköznapokra (mondjuk én a masszív alapozóréteget sem). Nagyon könnyen terül, hidratált bőrre nagyon kevés kell belőle. Szerintem nekem ez a mennyiség kb két életre is elég, és nem ez az egyetlen primer a polcomon, szóval vagy nyitok egy sminkelőszalont gyorsan, vagy lejáratkor majd szomorúan kidobom a végét.
A matt változat sem rossz, de ha kettő közül csak egy maradhatna, ez lenne az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

A matt változat sem rossz, de ha kettő közül csak egy maradhatna, ez lenne az.

TRLinda

2017. augusztus 26.

Az állaga szerintem kiváló,nem egészen ezt keresem,ezért csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Az állaga szerintem kiváló,nem egészen ezt keresem,ezért csak a 4 csillag.

Rnora

2015. április 12.

Nem lett szerelem. Van szilikonos krémem, nem újdonság az állag, de valahogy mégsem kedveltem meg. Nekem mű érzésem van a viselésekor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Pocok1972

2014. október 3.

dettó mint az előttem szóló, bevált a matt, gondoltam kipróbálom ezt is. Ugyanolyan jó, a csillogása nem feltűnő, megéri megvenni. Továbbra is használni fogom a matt változattal együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 3.

cinderella09

2014. július 29.

Direkt a csillámok miatt vettem meg, volt már egy ilyenem a mattból, és mivel az bevált, kíváncsi voltam erre is. Nem csalódtam benne, ugyan olyan jó, és pluszban még láthatóan szép is tőle a bőröm. Nem annyira feltűnően csillog, hogy ne lehessen használni hétköznap, szerintem nagyon szép amikor rásüt a nap. Megérte megvenni, minden nap szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 29.

natasha

2013. szeptember 6.

Most nézem a sok szilikont az elején,mivel nekem van ilyenem. Félve használom,nehogy elfogyjon ugyanis imádom!! Igaz hogy csak egy felületi kezelést ad,meg csak addig szép a bőr amíg rajta van,de hát arra ott vannak az arclemosók,krémek kozmetikusok,amik széppé teszik a bőrt. Én továbbra is szeretem.Alapdarab lett a sminkcuccom között,ha megyek valahova mindenképp felrakom,magában is szép bőrt csinál. Kombinált tág pórusú bőröm van és teljesen jól működik. Felkenés után életet lehet a bőrömbe,a mikrocsillámok diszkréten fénylenek,ezáltal egészséges arcbőrt kapok,ami jól jön mivel sápadt hulla színű arcom van.
Jó rá sminkelni is,nem csúszkál az alapozó rajta,sőt mintha tartósabb is lenne ezzel a smink. 2ezer valahány pénzért vettem,ki fog tartani egy jó ideig ugyanis picike kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.