Paese

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: LexiSmink, Módosítva: 2013. február 20.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Átlátszó, gél állagú, gyorsan beszívódó primer. Elsősorban problémás, zsíros, illetve kombinált bőrtípusra.

• Kitölti a pórusokat.
  • Nincs irritáló hatása.
  • Előkészíti a bőrt az alapozáshoz, korrektorozáshoz, a festékanyagok a primeren a legoptimálisabb színt, és tartósságot nyújtják.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bozizu

2020. július 7.

Úgy látszik nincs szerencsém a primerekkel, nekem ugyanis ez sem vált be, pedig elvileg én vagyok a célcsoport a zsíros bőrömmel. De engem nem mattított. A többi funkció nem érdekel, mert más probléma nincs a bőrömmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

mrnn

2019. január 31.

Az első primerem alapozó alá, eddig egy fölösleges plusznak tartottam ezeket a dolgokat, de ideje volt hogy beadjam a derekam egy próbára és nem bántam meg ! Kellemes viselet, könnyű használat és valóban egy sokkal profibb alapozás a végeredmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Amea

2018. március 11.

Komolyabb smink alá egy álom, csak úgy, mint az Illuminating verziója. Kiegyenlíti a bőrfelszínt, sokkal szebb rajta az alapozó, tartósabb vele a smink. Fotózáshoz ideális.
A szilikonról szól, senkinek nem javasolnám hétköznapokra (mondjuk én a masszív alapozóréteget sem). Nagyon könnyen terül, hidratált bőrre nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

nika15

2017. március 9.

Hogy őszinte legyek nem lett a kedvenc primerem. Még majdnem az kell, hogy mondjam, hogy hamarabb átfényesedik az arcom, mint ha nem használnám. Nekem a Rimmel Lasting finish primer jobban bevált. Sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

Liv77

2017. február 18.

Szeretem ezt a primert,azonnal sokkal szebb lesz a bőröm tőle.Könnyen siklik az arcomon,eltűnnek a pórusaim,egységesebb a bőrképem.Tovább marad szebb a sminkem,még az én extrán zsíros bőröm is matt marad.Abszolút megéri az árát,még úgy is,hogy a vacak pumpa miatt fülpiszkálóval bányászom ki a cuccot.Jó sokáig elég,gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

Dincsi0315

2016. július 26.

Körülbelül egy éve rendeltem meg akciósan a makeuplaza oldaláról, akkor került kb. 2200 Ft-ba. Nagyon meg voltam vele elégedve, mert puhává és simává tette a bőrömet, és szépen "együttműködött" az alapozómmal. A mattító hatását azért annyira nem mondanám kiemelkedőnek. Ami kissé elszomorított, hogy amikor még durván egyharmada benne volt a primernek az üvegcsében, elromlott a pumpája, azóta kínlódás bármit is kipréselni belőle. Azt még hozzátenném, hogy az idő múlásával én már nem éreztem olyan jónak a hatását, mint a legelején, és ehhez nem is kellett egy év. Szóval összességében véve nem egy rossz termék, bár a jelenlegi 4200 Ft-os árán már biztosan nem venném meg, ráadásul tényleg nem a legjobb összetevőkkel rendelkezik, de megteszi azt, amit egy primernek meg kell tennie.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

kesha420

2016. január 20.

Hát az összetevői nem a legszebbek, de viszonylag olcsó termékről beszélünk és azok közül amiket eddig próbáltam, kiemelkedően jó. A pórusaim szépen eltünteti, az alapozót nagyon jól megtartja egész nap, tényleg mattít, sokkal szebb a bőrömön az alapozó, ha ezt használom. Egy pumpálásnyi bőven elég belőle, így gazdaságos is. Alkalmakra érdemes bevetni, ár-érték arányban tényleg nagyon jó, hisz teszi a dolgát és betartja, amit ígér. Nem okozott se irritációt, se pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

lucacica

2015. augusztus 2.

Esküvői sminkhez vásároltam, egész nap és éjjel bírta, pedig zsíros a bőröm. Érdekes állaga van, féltem hogy eltömíti a pórusokat, de nem így volt.
A pórusokat egész jól eltűnteti és nem fénylik át az arcom 1-2 óra után. 40 fokban teszteltem, szuper. Mindennapi terméknek azért nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

DoriMUA

2015. július 27.

Imádom az állagát, olyan bársonyos! (Néha kinyomok egy kicsit, hogy kenegessem a kézfejemen) :)
Tavasszal magában használtam, hogy ne legyen fényes a bőröm, és mivel 13-14-15-16 órákat is dolgozom, ezért megdolgozom.
Azt kell mondjam a meleget nem szereti, de csak sok-sok óra után fényesedik ki, és válik púderessé az arcomon, addig tökéletes!
De elnézem neki, nem ő tehet róla amiért fizikai munkát végzek... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

De elnézem neki, nem ő tehet róla amiért fizikai munkát végzek... :)

little.shana

2015. július 17.

Szalagavatóra használtam. Nagyon jó sminkalap, bár az összetétele nem nyűgöz le... Összességében az én problémás bőröm inkább kihagyja ezt a szintű eltömítést, ha teheti, viszont a smink szépen oszlik el ezen az alapon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.