Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. május 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Intelligens alapozó különösen olajos, pattanásra hajlamos bőrre. Olajmentes, víz bázisú, nem akadályozza a bőr lélegzését, ezzel csökkenti a mitteszerképződést. Lágy textúrájú, könnyen eloszlatható, azonban jó fedőképessége és erős matt finishe van.

malimba

2013. szeptember 13.

Fúú, gyerekek:D hát ez iszonyat!!! 202-t vettem meg, de már nagyon bánom! Még, hogy igyekezni kell vele,- mert gyorsan szárad - nem is lenne probléma, de hogy egyáltalán nem illeszkedik a bőrömhöz, és olyan mint egy gagyi maszk, ami látszik ugyan, hogy van rajtad, de nem fed el semmit?! :OOOO Hát kész káosz, esküszöm. Kell valakinek?? Ingyen odaadom!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

szabbka

2013. szeptember 13.

párszori használat után elmondhatom, hogy a finishe nem matt,hanem bőrfényű...pedig pont az erős matt hatás miatt esett rá a választásom. pattanásokat nem okoz, fedése gyenge közepes, a golden beige kicsit nekem rózsaszínes!!!, én pedig sárgás tónusú vagyok, úgyh elüt, de ez már az én hibám, h nem találtam el a színt. ( egyébként más terméknél a golden beige sosem rózsaszínes...:S ) nálam egy gyenge közepest kap.

update: a színével továbbra sem barátkoztam meg, nem jó, hogy rózsaszínes, úgyhogy átpasszoltam a Tesómnak, aki rózsaszín tónusú, zsíros bőrű. 1 hónapig próbálkozott vele, simán átfényesedett 1 óra után, ugyan olyan volt, mint a többi, ilyen árkategóriájú drogériás termék, mindig utána kell púderezni...nem ezt várná az ember...erős matt hatás:S...haha...1 pont, ( 0 nem lehet:S), mert legalább pattanásokat, egyéb kiütéseket nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

c_andersen

2013. szeptember 13.

202 Natural, nagyon jól illeszkedik a nyár végi színemhez. Egyelőre első vélemény, elég jól fed, jó a szín és 5-ös az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

cicamica0930

2013. augusztus 8.

Én a legvilágosabb 200 porcelain árnyalatot használom,nagyon zsíros pattis bőrre,és szuper!Az eddigi legjobb alapozó,mellé a paese bamboo powder és máris kész a hőálló,ütős sminkem egész napra!A kettő együtt 3400 ft,és 2 hónapig elég,a púder több ideig is.A legjobbak,jobbak mint bármelyik drága alapozó vagy púder.Már másodjára veszem őket,tehát több mint 2 hónapos napi használatról beszélek,nem 1-2 használat után.Matt és sima,szuperkönnyű érzés,szemüvegesen is. :)
Nekem nem sárgás,hanem szép rózsaszines,szerintem a sárgás bőrűeknek lesz sárgás a színe,és az is akkor ha sokat és eldolgozatlanul visznek fel.Nem is foltos,és a fedése is nagyon szuper,nekem sokkal jobb mint mondjuk a vichy-k,dermablend vagy bármely korrekciós alapozó.Na azok nem fednek úgy ahogy ígérik,és horribilis áruk van.Ez minden szempontból kenterbe veri az összeset!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Sminkakademia

2013. május 27.

Nagyon bevált, a bőröm kimondottan szépen reagált rá a használatakor. Ennél jobban már el sem találhattam volna a színt, nagyon jól választottam és tényleg azt a színt kaptam, amit a neten kinéztem. Alapjában kombinált a bőröm, de valamikor száraz bőrre való termékeket is használok. Ez az alapozó egyáltalán nem szárít, mégis hosszú ideig matt volt tőle az arcom. Szépen fed, semmilyen foltosodást nem láttam, este lemosóval jött csak le. Bármikor újra venném, nagyon jó árban van és örülök, hogy üvegtégelyben kapható, nem szeretem a műanyagot, de ez csak mellékes. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, mert ha beválik, akkor hálás egy termék márcsak az ára miatt is. Nekem ultraszuper bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

surrealbrain32

2013. május 24.

Harom alapozot vettem kiprobalasra ezt, az ideal matte-et es a long cover-t, haaaaat mit is mondjak az uvegben es a felvitelnel meg egesz jo a szin (porcelain/ legvilagosabb), DE mar par perc utan besargulnak NARANCSSARGA!!! es FOLTOS, de valami iszonyat gazosan :DDD! Szerintem vetek megvenni vilagos borueknek egyetlen alapozot is ebbol a markabol... En most valami korrekcios kremet vagy alapozot keresek hozza feherben hogy el tudjam hasznalni valahogy oket, mert 90 ml alapozot nem fogok kidobni. Viszont amit kineztem a MUP oldalan elfogyott... Nincs valakinek elado Barry M feher alapozoja?
Szoval visszaterve a fedese meg csak-csak elmegy, de sargan oxidalodik es foltosan szoval nem koser XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.