Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: enjoylife, Módosítva: 2017. december 12.

With UVA and UVB filters, contains no paraben and no allergens.

Cu2tka-baba

2015. január 25.

Én szeretem:) A színtelen púderek híve vagyok, de vele jóban vagyunk. Blogsale alkalmával került hozzám és újabban csak őt használom. Nem nagyon mű, bár én óvatosan egy nagy púderecsettel használom és tényleg egész nap matt marad normál körülmények között. Talán annyi, hogy nekem a szárazabb részeken kicsit beleült a ráncokba vagy gödröcskékbe. Nincs meg a wow hatás de egyenlőre nálam jó helyen áll:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Puszitolvaj

2014. július 21.

Nagyon porzik, es borzaszto maszk hatasa van :-( probaltam a szivacsaval, probaltam mas szivaccsal es eccsettel is...talan ugy meg elfogadhato... valami 5-6 euroert vettem, annyit tutti nem ert meg. Bistos nem veszem ujra :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

őzgida88

2014. július 9.

Elegáns, csinos dobozban van. Nem szárítja a bőrt, észrevehetetlen a bőrön, mégis szépen fed. Szuper jól mattít és tartósan, nem maszkosít, teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

Camilla_B

2014. február 12.

Nagyon szép kis csomagolásban van és egész nap jól mattította az arcomat. Igaz én nem a benne lévő szivaccsal, hanem egy nagy ecsettel vittem fel és minimális volt a porzása, abszolút elhanyagolható. Kellemes az illata és nem nyomja el az alapozót, nem lesz tőle hulla arcom, hanem szépít és egyáltalán nem olyan, mint egy vakolat. Már alig van belőle, valószínű újra megrendelem, mert nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

Sminkakademia

2013. június 3.

Kellemes kis termék, nagyon bejött nekem. Elegáns a külseje és nagyon jó a beltartalom. Nem mindegy, hogy milyen alapozóra tesszük rá, hisz ennek minőségi összetevői vannak (akármin nem lesz hatásos!). Nem porzik, inkább olyan krémes, mint egy jó minőségű préselt festék. Nem szárítja a bőrt, nagyon szépen egyenletes és egybeolvad a bőrszínnel kb. 10 perc alatt. Csakis ecsettel érdemes felhordani vékonyan. Ez nem alapozó, hanem egy mattító fixáló, ezért érdemes arra használni, amire való. Bármikor újravenném, észrevehetetlen a bőrön, mégis szépen fed, ha már alapozóra tesszük rá, mint fixáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

surrealbrain32

2013. május 24.

Nem mattit valami hude sok idore es porzik mint a fene, volt olyan hogy tiszta grizes lett a felulete az alapozasnak, ha felvittem ra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Thyra

2013. május 12.

Őt is megkaptam. Elegáns, csini dobozka, tükörrel ellátva. Csak két színben elérhető jelenleg. A sötétebbet rendeltem, ami még így is elég világos, de felvitel után egy kis idő elteltével remekül alkalmazkodik a bőr eredeti tónusához, egész nap ügyesen mattosít. A saját szivacskája is használható, de finomabb ecsettel felvinni. Én vagy csak alapozót, vagy csak púdert használok (mert ami sok, az néha sokk), de így magában is szépen fed, kellemes viselni, nem húzza a bőrömet. Azért nyárra jó lett volna kicsit 'naposabb' szín is... Visszatérve a fedésére, aki komolyabb bőrhibákkal rendelkezik, azért ne várjon csodát tőle. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 12.

Réti_D_smink

2013. május 5.

Maxi pontos termék. Szuper jól mattít és tartósan. Nem szárítja a bőrt és semmilyen irritációt nem okozott idáig. Jó a fedése, nem maszkosít. Én mindent ecsettel hordok fel, így alapból kuka a terméket tartalmazó kis ecsetke vagy puffni, ezért a puffniról nincs véleményem, de nekem az sosem számít egy terméknél sem. Bármikor újra venném, nagyon jó a minősége és jó az árfekvése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. április 30.

Szép, matt finisht ad. Sajnos csak 2 árnyalatban elérhető, és mindkettő nagyon világos. A sötétebbet is pici bronzosítóval kell használnom, pedig viszonylag világos bőrű vagyok. Elég kitartóan mattít, de nem szárítja, nem irritálja a bőröm. A fedése megfelelő számomra (szárazon próbáltam csak, de nedvesen is alkalmazható). UV szűrő is van benne. Az ára nagyon baráti.

Sajnos le kell pontoznom, mert megpróbáltam kimosni a szivacsát, és azonnal szétment, vagyis a ráragasztott fedőselyem lejött, az alatta levő ragasztó pedig kukacosan lemállott, maradt a vékony szivacs, és rajta a kukacos ragasztómaradék. Használhatatlan. Vannak maradék eltett szivacsaim, de méretileg mindegyik vagy szélesebb, vagy vastagabb. Szóval, inkább lenne drágább, de tartós. Én sűrűn mosom a szivacsokat a zsíros bőröm miatt, de ez az első mosást sem bírta sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8