Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ichigo94, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érett, ráncos, ráncosodásra hajlamos, allergiás bőrtípusokra is jó. Hidratálja és szépíti is a bőrt. Mindennapos használatra is.

TRLinda

2017. augusztus 26.

Nekem csalódás,de lehet rossz színt választottam,mert ez túl sárgás.Simának ugyan tényleg sima,nem ül bele a ráncokba,de állagra így is találkoztam már sokkal jobbakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

reka8606

2014. február 4.

Nekem nagyon bejött ez az alapozó. T-vonalban picit zsírosabb a bőröm, a többi részen száraz, foltokba hámlik, kipirosodik néha. Ettől az alapozótól szép sima lett a bőröm, nem irritál. Az első pár percben kicsit lehet érezni, hogy fel van kenve, de utána elmúlik. Sokkal jobban fed, mint a drágább, márkás alapozóm. Teljesen elégedett vagyok. Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Ichigo94

2013. augusztus 24.

Kicsit többet vártam ettől az alapozótól, mert azt írja, hogy nem hagy olajos érzetet. Muszáj utána sok púdert használni, mert nagyon fénylik utána a bőröm. Nem ajánlom zsíros, mitesszeres bőrre, mert nagyon sűrű és olajos az alapozó. Száraz bőrre viszont tényleg jó, mert nem hagy poros érzetet a bőrön. Fedése közepes, tartóssága szerintem jó, sokáig elég, mert sok van benne. Felvitele kézzel a legjobb. Nem lettek tőle újabb pattanásaim, de érzem, hogy van valami az arcomon, nyárra nem túl ideális. Minden napra nem használnám. Ha jól tudom sajnos csak 3 árnyalatban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.