Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsibancsi, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Tusfürdők

Olaszországból származó természetes bergamot-olajat és verbéna kivonatot tartalmaz.

Kiszerelés: 250 ml

hamark

2018. július 3.

Én kizárólag az illata miatt szoktam megvenni, ha látom valahol (már egy ideje csak eurós boltan és hasonló helyeken) és éppen tusfürdő kell, mert az szerintem csodálatos, de rólam rögtön el is tűnik fürdés után sajnos. Mint tusfördő átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

candus

2016. június 19.

Nagyon jól habzik, kevés kell belőle, az állaga is tökéletes. Az illata néha már-már légfrissítőre emlékeztet, ezért viszont nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

fuge7

2016. május 12.

Ez az egyik legjobb tusfürdő, amit valaha használtam. Nem szárít, kellemes az illata, jól tisztít. Igazából uniszex illat, a párommal közösen használjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

juditkaa70

2016. január 2.

Kellemes illatú tusfürdő,igazi nyári illat! Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

Kellemes illatú tusfürdő,igazi nyári illat! Imádom! :)

nashko77

2015. november 23.

Imádom az illatát... Kedvenc nyári tusim volt, a téli bőrömet viszont kicsit szárítja, testápoló kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Málni

2015. április 21.

Mostanában (vagy jó ideje:D) elég száraz bőrrel küszködök és mindegyik tusfürdő/szappan csak tovább szárította a bőrömet, de úgy látszik ez kezd beválni! Finom friss, kicsit gyógynövényes, verbénás (nehogy fürdés közben megigézhessen egy vámpír) illatú, de nem kell megijedni tőle nem olyan brutális, nem olajos és nem krémes állagú tisztálkodásra alkalmas lötyi:)
Ja, és 290-ért remek vétel volt!
update: Mostanában szárítja sajnos a bőrömet...
Időközben meg rájöttem, hogy miért tetszik ennyire az illata, szerintem hasonlít a Kenzo Power parfümre:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Ja, és 290-ért remek vétel volt!
update: Mostanában szárítja sajnos a bőrömet...

allons

2015. március 14.

Nagyon kellemes illatú tusfürdő. Este, lefekvés előtt szoktam használni - jobban alszom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

LadyLatte

2015. január 26.

Kedves @Szedus, a Köki centerben fent van egy "Fantasy Drogéria" nevű "boltocska" én is ott vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 26.

stenonis

2015. január 19.

Ajándékba kaptam, magamtól szerintem nem vettem volna meg. Átlagos tusfürdő, átlagos összetevők, átlagos habzás, semmi extra, sőt talán kicsit szárít is... na de az illata *.* eszméletlen jó, valami isteni, pedig általában az édesebbeket szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Szedus

2015. január 14.

Nem irritálja a bőrömet, sőt nem is szárítja. Jól habzik, kevés is elég belőle. Imádom az illatát, az állagát, nem beszélve arról, hogy a csomagolása miatt tökéletesen illik a fürdőszobánkba. A kézmosóját is imádjuk. Mivel a legtöbb boltból kivonták, rengeteg mást is kipróbáltam, mert ezt nem tudtam beszerezni, de mivel semmi más nem vált be, most a netről rendelem. Tud valaki biztos lelőhelyet?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 14.

Színezék. Lila színű.