Palmolive

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

aniko_farago

2020. május 31.

Kellemes az illata csak sajnos nem tartós.Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Kellemes az illata csak sajnos nem tartós.Nem szárítja a bőrt.

Lorsza

2019. december 25.

Szép a csomagolasa, kellemes illata van-habar nem eros/furdes utan nem marad meg, nem teljesen vanilia illat... es sajnos az allaga miatt nagyon gyorsan elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Dorotii66

2019. október 5.

Kellemes illatú, jól habzó tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Kellemes illatú, jól habzó tusfürdő.

mSzandika

2019. szeptember 25.

Imádom ezt a vaniliás tusfürdőt! Annyira karácsonyi hangulatom lesz tőle. :). Kiárusításom vettem még nyáron, remélem nem szüntetik meg :O. El is raktam, mert úgy gondoltam télen nagyon-nagyon kellemes lesz majd használni 😊. Először kicsit tömény az illata, de fürdés közben és után egy annyira finom vaniliás-parfümös illat lesz hogy csak na! Az állagát továbbra is imádom, az egyik kedvencem ez a pudding állag :) Valamint a csomagolása is nagyon jó, nem csúszik ki a kézből, tetszik a kialakítása. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

cicaaholdrol

2019. augusztus 19.

Utolsó darabos volt a drogériában, 300 ft-ért megvettem. Sajnos nem bírtam elviselni zuhanyzás közben ezt a mű illatot, köze nincs a puha, finom vanília illathoz. Jelenleg sima krémszappannal összeöntve kézmosásra használom el. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Ennie86

2019. február 23.

Vanília? Mindent ide vele, aminek ilyen illata van! 😊 Most épp vele fürödtem. Kellemes, nem gelj, nem szárít. Jó sűrű habja van ami kifejezetten jól esik ebben a hidegben. Fürdés után is érezni. Tőlem jár neki az 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

wildrose

2019. február 17.

Kellemes, de nem kimagasló illatú, sűrű, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

csdorii

2019. január 15.

Már a megjelenés óta használom ezt a tusfürdőt, mert imádom az édes illatokat. Nekem az állaga a kakaóvajas krémekhez hasonlít, csak nyilván egy kicsit hígabb, hiszen tusfürdő, ez számomra nagyon pozitív, mert nagyon krémes, de ennek ellenére jól habzik, selymes bőr marad utána és nem csak közvetlenül fürdés után, én még nagyon sokáig érzem, annak ellenére, hogy azért már hozzászoktam az illatához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

macskusz

2018. december 10.

Szeretem a vanília illatú tusfürdőket, úgyhogy van összehasonlítási alapom. :) Krémes, lágy, nem szárít. Az illata kicsit tömény, de egész jó, zuhanyzás után is érzem magamon egy ideig. A flakon száján nekem kicsit sok jött egyszerre, de áttöltöttem egy másikba, így gazdaságosabb, nem fogy olyan gyorsan.
Egy csillagot azért vonok le, mert a Balea vaníliás tusfürdőjének az illata jobban tetszett, az kevésbé mű, több van benne és olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

ZsofiEszter

2018. december 8.

Az illata nekem túl édes, túl tömény, de ez persze egyénfüggő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Az illata nekem túl édes, túl tömény, de ez persze egyénfüggő.

Antioxidánsok: BHT