Pantene Pro-V

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 17.

Kategória:   Hajápolók

2-perces regeneráló maszk, károsodott, festett hajra.

Kiszerelés: 200 ml

Sledra

2015. március 26.

Imádom! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Nagyon puha lesz tőle a hajad, de mégsem nehezíti és zsírosítja el. Egyszer vettem egy professzionális hajpakolást, sok idő telet el mire rájöttem hogy az okoz nálam fejbőr problémákat, nem gondoltam arra termékre mivel márkás és drága is volt.
Ez a termék tökéletes, semmilyen problémám nincs vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Ez a termék tökéletes, semmilyen problémám nincs vele.

devababa

2015. január 9.

Tobbszor festett, melirozott, szaraz hajam van, gyors hajpakoast kerestem,ami nem neheziti el hajamat.Ujra fogom vasarolni, mivel nem neheziti el vekony szalu hajamat es nagyon keves is eleg a hajra, sokaig tart a tegely. Nekem ez segitett megnoveszteni hajamat, hisz fetenem muszaly, mert egyre tobb az osz hajszalam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

Luller

2014. június 25.

Eredetileg is szőke a hajam, amit sokszor és régóta világosítok, szőkítek, festek. Így kell a gondoskodás , tápláló pakolás neki. Ez a hajpakolás, vagy ahogy a gyártó kitalálta"maszk" a lehető legjobb , legalábbis nekem . Hajmosás után felkenem, és amíg lezuhanyzom rajtahagyom ! Az illata csodás, és sokáig tartós is ! Az én hajamnál nehéz rakoncátlanabbat taláni ! Így akinek könnyen kócolódik mosás után, és szeretné táplálni valamivel, annak bátran tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.