Pantene Pro-V

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: póniló, Módosítva: 2018. május 7.

Kategória:   Samponok

Extra volument adó 3 az 1-ben sampon, balzsam és intenzív hajápoló. Azonnali volumennövelés a hajszálak elnehezítése nélkül.

persephone

2020. augusztus 17.

Sajnos nem jött be, pedig finom az illata, jól is habzik, úgy érzem nagyon jól tisztít, viszont száraz maradt tőle a hajam a pro-v ellenére, és gubancolódott is. Sajnos a fiókban tartom, nem tudom, mikor fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

RKlara

2019. január 15.

Derékig érő hajam van, ezért nálam eleve rossz ponttal indított a 360ml-es kiszerelés a 400ml helyett. Eddig 400ml-es 2in1-t vásároltam, de mivel nem találtam sehol, így maradt ez. Kevesebb balzsamot tartalmaz mint a 2in1, hajmosás után sokkal nagyobb a gubanc a hajamban. Tapintásra is rosszabb a 2in1-hez képest, gondolom a kevesebb balzsamtartalom miatt. Az extra volumen hatás ígérete egy derékig érő hajnál aminek már súlya van, nem érvényesül. Engem inkább arról győzött meg, hogy ez is csak egy újdonságba burkolt szétspórolt termék. Csak vészhelyzet miatt vásároltam meg ezt a terméket, részemről első és utolsó volt, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

peachyglow

2018. október 16.

Alapvetően mindig szeretem külön használni a sampont és a balzsamot. De most beruháztam erre, mert van egy kedvenc samponom, de télre nem mindig használható, mert nagyon kiszárítja a hajam, így gondoltam felkészülök, és kipróbálom ezt. A Pantene samponok mindig jók szoktak lenni. Nos, nagyon jól habzik, finom illata van, de nagyon erős, viszont miután kimosom a hajamból már csak szolidan érződik, úgyhogy nekem ez oké. A hatását tekintve, jó állagú volt utána a hajam, csillogós fényes lett. Sajnos a hajtövem gyorsan zsírosodik, és nem ez lesz az a sampon ami kitolja a hajmosást (nem is ezért vettem) de nem is tette rosszabbá. A volumen-növelést tekintve, amúgy beszárítom a hajam hajhabbal mindig úgy, hogy lelógatom a fejem. 1 napig tökéletes ezzel a samponnal, de a második napon lelapul már, ami máskor azért csak a harmadik napon szokott kezdődni. Összességében amiért én vettem, arra tökéletes, de azért nem egy csodaszer kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2