Pantene Pro-V

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 9.

Kategória:   Hajápolók

Könnyed kondicionáló formulával, kifejezetten a zsírosodásra hajlamos, vékony szálú hajra. Mikrohatóanyagai táplálják és megerősítik a vékony szálú hajat anélkül, hogy elnehezítenék a hajszálakat.

Tviki993

2020. március 29.

Azt kell , hogy mondjam ár-érték arányban szuper kis termék.
Kezdek átállni a professzionális vonalra, de nyilván elhasználom a Glamour napokon felhalmozott készletemet, de ez a termék így is megállja a helyét.
Az illata nagyon jó, könnyen ki tudom utánna fésülni a hajam, puha is lesz tőle :)
Érdemes kipróbálni szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Azt kell , hogy mondjam ár-érték arányban szuper kis termék.
Érdemes kipróbálni szerintem!

peachyglow

2020. március 26.

A garnier aloe veras hair foodját használom alapból, de nem volt a drogeriaban, ezért ezt hoztam el helyette. A flakon felénél járok most. Minden második hajmosásnál használom, de még így is picit zsírosít. Vékonyszálú de sok, emiatt könnyen gumbacolódó és gyorsan zsírosodó hajam van, de a hajvégeim könnyen kiszáradnak. Átlaglagosan jól teljesítő termék, egészen rendbe teszi a loboncom, puha es könnyen fésülhető lesz, és nem nehéz kimosni, viszont számomra annyira erős az illata, még a harmadik napon is érződik hajmosás utan. Úgy látom ez a többségnek pozitív, de nekem ez az émelyítően intenzív gumibogyó aroma nagyon sok. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Kremcica

2019. december 7.

Egy tejesen átlagos balzsam számomra jó árban. Jó illata van, ami tartósan megmarad a hajamban. Puhít és jól kifésülhetővé teszi a hajamat, de nem zsírosít vagy nehezíti el a szálakat, a természetes hullámokat nem húzza le. Glamour napokon féláron érdemes kipróbálni, szerintem is a Gliss Kur, L'oreal és társai között ez egy biztosan jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

SzAngel

2019. május 21.

Puha és selymes lesz tőle a hajam. Könnyű eloszlatni és kicsi is elég bele. Csak a hajvégeimen használom. Csodás az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Vivoo93

2019. április 8.

Nem nehezíti el a hajat . Naponta mosom es balzsamozom a hajam . Tokeletes , es az illata is mesés

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Nymphea

2018. augusztus 12.

Ezek a Pantene termékek valami elképesztően jók. Sok márka balzsamját használtam már (Gliss Kur, Elseve, Manna, Balea) de talán ez a legjobb balzsamom valaha. Fényes, élettel teli, jó volumenű a hajam tőle, de az a mással össze sem hasonlítható Pantene illat mindent visz, ami még akkor is benne maradt a hajamban, ha nem a márka saját samponját használtam. Imádom, fontolgatom, hogy a sampont és a hajolajat is beszerzem a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

wildrose

2018. augusztus 2.

Kellemes, könnyű illatú, közepesen testes állagú hajbalzsam, könnyen eloszlatható és nagyon jól felszívódik. Szépen ápolja és nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

jadegirl

2017. november 8.

Eddig ugy nez ki,hogy az altalam probalt Pantene balzsamok kozul ez valt be a legjobban. Puha,jol fesulheto,fenyes haj az eredmény. Az illata napokkal kesobb is erezheto,akar egy hetig is.
Ellenben a sampon változata a legrosszabb amit probaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Ellenben a sampon változata a legrosszabb amit probaltam.

Domcsa

2017. július 26.

Puhít, nem zsírosodik tőle a hajam, mint egyes termékektől amik állítólag ugyanezt tudják, könnyen ki tudom fésülni a hajam a segítségével.
Hetente kétszer mosok hajat, abból egy alkalommal használom, de a 2. hajmosás után is érződuk a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol, Histidine