Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: niccoll, Módosítva: 2021. március 25.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam könnyen kócosodó ,száraz vagy festett hajra.

0% színezék, ásványi olaj, ethanol.

lillllllla

2021. június 5.

Nem éri meg az árát az biztos. A “de frizz” hatására lettem volna kíváncsi, hogy van-e olyan drogériás balzsam ami ezt tényleg hozza. Hát nem ez a termék az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

Anna-

2020. december 15.

Egyik legjobb balzsam a drogériás piacon szerintem. Ettől tényleg puha és kezelhető lesz a szétszőkített, száraz hajam. A pakolással felváltva használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

TBianka

2020. október 25.

Szerintem nem éri meg az árát. A "frizz" t nem igazán csökkenti maximum pont annyira mint egy fele ennyibe kerülő balzsam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

esztojas

2020. augusztus 7.

Balea hosszú hajra való pakolás és balzsam után szoktam felvinni és nagyon fényes hajat varázsol. Idővel viszont hajlamos még így is megülni a hajon, ami kissé sprőd, elnehezül és ragacsos lesz tőle. Egy kis mélytisztító sampon és minden a régi. Épp szünetet tartok vele, de még elhasználom 1-1 jó szilikonmentes pakolás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

THeni

2019. július 18.

Rossmann-ban láttam meg, gondoltam kipróbálom. Eddig is a Pantene festett hajra való termékeit használtam, de a hajam kezdett hozzászokni, semmilyen hatását nem éreztem.
Első használat után nagyon jó tapasztalataim vannak vele és samponjával kapcsolatban. Az illata nagyon jó, jól habzik, alaposan tisztít a sampon, a balzsam is tökéletesen puhává teszi a hajam. Nem ragad, nem zsírosodik tőle, nem lapul le. Reméljük később is tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Szilvike09

2019. július 8.

festett hajamra kerestem balzsamot. a rossmannban most nagyon kedvezően lehetett megvásárolni. illata nagyon tetszik, hajam fényes, selymes lett. eddig bevált. többszöri használat után újra írok véleményt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Hidratálók: Histidine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol