Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam könnyen kócosodó ,száraz vagy festett hajra.

0% színezék, ásványi olaj, ethanol.

THeni

2019. július 18.

Rossmann-ban láttam meg, gondoltam kipróbálom. Eddig is a Pantene festett hajra való termékeit használtam, de a hajam kezdett hozzászokni, semmilyen hatását nem éreztem.
Első használat után nagyon jó tapasztalataim vannak vele és samponjával kapcsolatban. Az illata nagyon jó, jól habzik, alaposan tisztít a sampon, a balzsam is tökéletesen puhává teszi a hajam. Nem ragad, nem zsírosodik tőle, nem lapul le. Reméljük később is tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Szilvike09

2019. július 8.

festett hajamra kerestem balzsamot. a rossmannban most nagyon kedvezően lehetett megvásárolni. illata nagyon tetszik, hajam fényes, selymes lett. eddig bevált. többszöri használat után újra írok véleményt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.