Pantene Pro-V

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 12.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajpakolás kócolódó, száraz, festett hajra. Helyreállítja a haj szerkezetének rugalmasságát és víztartalmát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Anna-

2020. december 15.

Immmmádom ezt a pakolást! Az összetevőit nézve jobban örülne a lelkem valami természetesebbnek, viszont ez az egyik pakolás a drogériák polcain ami rendbe teszi a rettenetesen száraz hajam. Miután samponozás után felrakom fenn hagyom 2-3 percet, és mikor kiöblítem puha a hajam és a kezemmel át tudom fésülgetni. Ezt a legtöbb pakolással nem tudom elérni... Már 3 vagy 4 tégellyel elhasználtam belőle, újra vevős abszolút.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

lZsuzsi

2020. december 7.

Habar az en hajam nem festett, megis beruhaztam ra meg a glamour napok alatt. A hajamat nem zsirositotta vagy nehesitette el, fenyes, puha lett es abszolut nem szoszosodik tole a hajam. Nekem nagyon tetszik, habar elegge sokallom teljes aron megvenni, inkabb akciosan gondolnam erdemesnek a beruhazasat. A hajam hajmosastol hajmosasig ugyan ilyen szep es egeszseges marad, nem szoszosodik tenyleg ami nekem nagy szempont. Kellemes illata van mellesleg es konnyen felviheto a hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

esztojas

2020. augusztus 7.

Valamiért az én hajamra rárakódik és kissé merevnek, sprődnek érzem, ahogy megszárad. Pedig próbáltam alaposan kiöblíteni. Hosszú, vastag szálú, szőkített hajam van, nem is nagyon kívánja a szilikonis hajápolókat, de ebből a termékcsaládból a balzsamot het 1-2x nagyon is szereti a szilikonmentes pakolások és balzsamok után felkenve. Majd még próbálkozom vele, hátha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Ichigo94

2020. május 25.

Samponnal együtt használom hetente 1x 20-30 percre. Szőkített, hullámos, szénaboglya hajam van. A samponnal szépen egyenesíti a hajamat, a babahajak nem annyira állnak szét, iszonyat fényessé teszi a frizurámat. Eddig ez a legjobb hajpakolás, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Zoi

2019. augusztus 22.

Nagyon bejött, egészen annyira, hogy megvettem a sampont és a balzsamot is 2 héttel rá. A természetes hullámaim most tényleg hullámoknak néznek ki, nem pedig egy kaotikus rakás szalmának. És fényes!!! Idén a napfény és a klóros víz rendesen kiszárította, nekem ez most csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

rougeoftheday

2019. augusztus 9.

Nagyon szuper pakolás. Az előző kommentelő véleménye alapján vettem meg. Bár nem festett a hajam, de korábban szőkítve és egyenesítve is volt, ezért ezt a pakolást választottam a négyből. Alapvető problémám, hogy a hajam vékonszálú, száraz és könnyen kócolódik. Eddig egyszer használtam, de imádom, finom az illata és nagyon puha és selymes lett a hajam tőle. Korábban szálas és durva tapintása volt, mint a régi Barbie babák haja, de most nagyon finom puha, mint a szőkítés előtt volt. Ajánlom mindenkinek, bár azért én is tudom, hogy 1500 Ft-ért nem árulnak csodákat, de felszíni kezelésre tökéletesnek bizonyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Lovemakeup

2019. július 15.

Teljes áron picit húzós szerintem, de a Rossmannban most akciós+ felhasználtam rá a 10%-ot, így megérte.
Imádom az édeskés illatát és az állagát. Én melegítő sapesz alá kentem fel a nedves hajamra, hagytam fél órán át hatni ,majd lemostam. Hihetetlen puha lett tőle, és nagyon könnyen fésülhető. Eddig megy rá az 5*

Update1: Hát ez a pakolás egy álom a hajamnak. 2-3 is bőven elegendő és a következő hajmosásig fényes,pihe-puha, könnyen fésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Hidratálók: Histidine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol