Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: racheldawes, Módosítva: 2020. március 25.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam vékonyszálú, vékonyodó vagy festett hajra.

0% színezék, ásványi olaj, ethanol.

racheldawes

2020. május 3.

Szeretek kísérletezni a hajápolók terén, szinte még sosem vettem meg egymás után ugyanazt a terméket. Bevallom, ennél a balzsamnál elsősorban a külcsín fogott meg (nagyon tetszik ez az elegáns, pasztell dizájn), illetve úgy véltem, az ára miatt az átlagosnál magasabb minőségre számíthatok. Csalódnom kellett: a drogériás termékek megszokott hatását hozta, tehát különösebb negatívumot nem tapasztaltam, puha és finom illatú lett tőle a hajam, de semmi olyan pluszt nem nyújtott, ami alapján újravásárolnám. Hozzátenném még, hogy nagyon gyorsan el is fogyott, hiszen nem a szokásos 200, hanem csupán 160 ml-es a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

kisko

2020. január 23.

Talán a valaha volt leghatásosabb hajbalzsamom, megkockáztatom vastagabb szálú hajon is jól működne. Szépen puhít, nagyon kicsi elég belőle (az egész családra igaz) nem kell a hajon hagyni sokáig, hamar ki lehet mosni, nem hagy maradványt a hajban. Túlpuhíthat ha tényleg nagyon vékönyszálú hajon használjuk, el tudom képzelni hogy majd szünetet fogok vele egyszer tartani, de egyelőre nagyon szeretem ebben a hideg, sapkás időben. Hajmosástól hajmosásig puha a hajam hossza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

prne0919

2019. október 26.

Régóta figyelem, hogy értékeli-e más a terméket. Kíváncsi voltam, hogy más is annyira odavan ezért a balzsamért, mint én. Leszek én az első, hátha valakit visszatart a szokottnál kisebb kiszerelés és magasabb ár.
A Glamour-napokon már beszereztem az egész termékcsaládból még egyet. Nem szárítják és nem is zsírosítják a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

Hidratálók: Histidine, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol