Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Kategória:   Hajápolók

Hőkárosodás ellen védő és hajfényt kiemelő spray, normál, vastagszálú hajra.

korita07

2016. augusztus 13.

Nem rossz. Az illata kellemes, én inkább hajvasalásnál használtam nem pedig hajszárításra. A hajtöredezést meggátolja egész jól. A leírás szerint a hajtőtől kell fújni lefelé a hajra, de akkor nagyon hamar elzsírosodott. Hajvasalásnál véd a hőtől, de nem maradt tartós tőle, bár ezt nem is ígérte ha jól láttam. Azért kap csak 4 csillagot, mert ennél olcsóbban is találtam ugyanilyen jó hővédőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Juuice

2016. május 13.

Semmi extrát nem tapasztaltam, elfújkálom vizes hajra, talán kicsit összezárja a hajvégeket, de önmagában kevés, a száradánál nem vettem észre hogy gyorsabb lenne, míg a fructisnál igen. A fújó rögtön eltört, de lehet én voltam a béna... Szóval elvagyok vele, de nem nagy szám, de kb 300 forintba került a Tescoban vm kiárusításon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Masnilány

2015. május 9.

Nagyon ritkán vasalom ki a hajam, de akkor ezt fújom rá. A permetezője rettentően vacak, úgyhogy miután ráplaccsantotta a hajamra az adag cuccot, kézzel kell eloszlatnom. De amúgy teljesen jó, vasalás után még napokig egyenesen tartja a hajam. A rémborzasztó permetező miatt egy csillagot levonok, egyébként tökjó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

nius

2015. január 30.

Én nem úgy használom, ahogy rá van írva, nem szeretem a vizes hajra fújkálni a hővédőt. Hajmosás után hagyom megszáradni a hajam, majd a száraz hara, a hajvégekre fújok belőle, és jól belefésülöm, ezután egyenesítek. Így nem lesz egyáltalán zsíros a hajam, szépen beszívja, és nem is törik meg a vége, szép fényes lesz.
Amúgy a kifújókája borzalom, én a tenyerembe fújok és azt oszlatom el a hajamon.
Jó cucc, ha találok még, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Jó cucc, ha találok még, újraveszem.

timcsike1989

2014. április 16.

Először száraz hajon próbáltam, aztán én is elolvastam, hogy nedves hajra kell fújni. Nagyon jó az illata, puha lesz tőle a hajam és ami a legjobb, hogy nagyon fényes! Akármennyit fújok belőle nem tapad össze a hajam. A hővédő hatásáról nem tudok mit mondani, de biztos van neki valamennyi, mert szerintem azért ilyen puha a hajam, mert megőrzi a nedvességet benne. Mindenesetre hajfényként ez a legjobb választás az biztos!

Egy idő után már nem nagyon szerettem használni, mert száraz hajra jobban szeretem fújni a hővédőket. Ezért váltottam a Wellára, amitől még fényesebb lesz a hajam. Jelenleg a kettőt együtt használom ezt vizes hajra, azt pedig szárazra. Aki szereti vizes hajra fújni a hővédőt, neki továbbra is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Pipsie

2014. április 12.

Már kb 3-4 hónapja használom, minden hajmosás után alaposan befújom vele a hajam, majd kifésülöm. Én azt tapasztaltam, hogy kissé nehezebb így megszárítanom a hajam, és kissé ragacsossá is válik. Azonban másnap mindig nagyon puha a hajam és könnyű kifésülni is. Úgy vettem észre, hogy jobban is bírja a hajam a szárítást és vasalást (egy héten 1-2x vasalom csak), nem töredezik annyira. Szerintem jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

viktoriacsoke

2014. március 8.

Nagyon szeretem ezt a spray-t eszméletlen finom illata van, szép fényt ad a hajnak és tényleg védi a hőkárosodás ellen, ráadásul a rossmanban kiárusításkor 240ft-ért jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Kimi

2014. január 25.

Eredetileg Syoss hővédő sprayt szerettem volna venni, de nem volt csak ez. A fújókája valóban katasztrófa, nem lett jól kitalálva de csak ez az egy negatívum amit írni tudok róla. Törölközőszáraz hajra fújom, ezáltal könnyebb kifésülni a hajam. Szárítás után határozottan ellenállóbbnak és erősebbnek tűnik a hajam. Az illata hosszan tartó, még másnap is érezni. Végül nem bántam meg hogy emellett kötöttem ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

horvathborka

2013. december 28.

Semmit sem tudtam erről a termékről, eddig Kallos hővédőt és hajvégápolót használtam, ami bevált, de most jártam a Dm-ben és eszembe jutott, hogy kifogyott mind2, ezért szétnéztem a polcokon miket lehet még kapni. Ez a termék először az ára miatt keltette fel az érdeklődésemet, a Pantene pedig jó márka úgyhogy gondoltam kipróbálom. A fújókája tényleg nem a legkorszerűbb, de nekem nem okozott különösebb gondot a használata. Hajszárítás után szép fényes lett a hajam és olyan selymesen puha a tapintása, mintha hajvágás után a fodrásztól jöttem volna. A károsodott hajszálak is sokkal szebbek lettek. Befújtam még Dove hair therapy repair spray-vel is és így együtt meg aztán el vagyok ájulva túlzás nélkül. Abszolút megérte az árát :) megy az 5 csillag ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 28.

missy89

2013. december 17.

Kezdjük ott, hogy a fújókája egy kész katasztrófa. Ezenkívül nem igazán vettem észre, hogy fényesítette volna a hajam, azt meg valószínűleg soha nem fogom megtudni, hogy védett-e a hő ellen. Valahogy nem győzött meg ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.