Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LauraDorina, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   Hipermarketek, drogériák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A mikroösszetevőket tartalmazó, változatos helyreállító sampon védelmet nyújt a hajformázás okozta sérülésekkel szemben, a hajjal együttműködve egészséges és fényes külsőt kölcsönöz neki.

• Helyreállítja a haj erejét a formázás okozta sérülések után.
  • Megakadályozza a töredezett hajvégek kialakulását.
  • Hidratálás és védelem a formázás okozta sérülésekkel szemben száraz, töredezett haj esetében. Keratinos védelmi rendszer.

senskin

2018. február 21.

Nagyon jól tisztítanak a pantene termékek, de már nem tetszik a sok vegyszer, az illat. Viszket a fejem, mióta ezt használom. Szoval hasznos is meg nem is. Ezért váltom le sajnos, nekem nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

beanagy49

2017. október 29.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

matanee

2017. augusztus 20.

Egyik kedvenc samponom, nagyon szeretem. Amellett, hogy fantasztikus illata van, nagyon szépen ápolja a (festett) hajam, könnyen formázható, puha, fényes hajat varázsol. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

gili

2017. május 6.

Az 'újított formulás" változatot vásároltam meg, amivel nem vagyok elégedett ugyanis régebbivel ellentétben ettől nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, pedig előtte teljes mértékben bevált, és az illata is nagyon jó... Tehát összeségében nem vagyok a termékkel megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

bpetra99

2017. április 15.

Eddigi samponok közül a legjobb,amit használtam. Most már nem veszek külön sampont és balzsamot, csak ezt használom a hajamra. Fényes,puha lesz tőle és az illata is kellemes. Eddig 3 üveggel elhasználtam, és nem tervezek váltani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

petraholi

2017. február 3.

Imádom.
Felhagytam a sok keresgélést a legmegfelelőbb sampon után,hiszen idáig ez volt az ami teljesen bevált.Már első mosásnál remekül tisztít,kellemes az illata és tényleg szépen ápolja a hajszálakat. A hajam puha és fényes. Második flakonnál járok és szerintem egy ideig maradok is ennél a terméknél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Imádom.

KK95

2017. január 31.

Néhány alkalom után nekem zsírosította a hajamat. Este hajat mostam, reggel már tiszta zsír volt. Az illatát se szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 31.

SchmitzhoferFanni

2017. január 10.

Szeretem az illatát, jól tisztít szerintem ápol is, bár mindig használom utána a termékcsalád hajpakolását, illetve a hajregeneráló sprayt is, de Nekem bevált. Már a 2. flkaont használom. Sok sampont kipróbáltam, de ez hozta eddig a legtöbbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

sziluetta

2016. december 29.

Itteni vélemények alapján vettem meg, előtte Syoss-t használtam. Hullani kezdett a hajam, ezért próbáltam a samponváltást, de így hogy tudom, nem a sampon volt a hibás, visszatérek arra. Egynek nem volt rossz, de nem venném újra. Hosszú hajam van, gubancos lett tőle, és a balzsam se segített mindig a helyzeten, más samponnal még nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

eperturmix

2016. december 5.

Általában félek az ilyen kencéktől,2in1 és társai,de ezt kipróbáltam és szerintem elég jó!A hajam sem zsírosodik hamarabb,jó az illata,és szárítás után szép is,puha is.

Upd.:A flakon vége felé járva,elkezdtem tőle korpásodni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Upd.:A flakon vége felé járva,elkezdtem tőle korpásodni.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.