Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: BBBB, az összetevőket feltöltötte: f.eniko, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

LauraDorina

2015. március 11.

Ez egy jó sampon. Puha, könnyen fésülhető. Jó az illata. Nem zsírosik a hajam. Nekem tartósan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

Minnesota

2015. március 10.

Szerintem ennek a samponnak megváltozott a külseje, mert ami nekem van az nem így néz ki,de viszont ez a neve. :-/ Na de mindegy.
A samponról annyit,hogy nagyon sok terméket kipróbáltam már,különböző gyártóktól, de ez :) ...felülmúlja mindegyiket! Eszméletlenül finom az illata ,jól habzik és nagyon puhává,selymessé és kezelhetővé varázsolja a hajat.Szerintem megtaláltam a SAMPONT.Remélem,hogy hosszútávon is megállja a helyét!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 10.

vulpemania

2015. február 17.

Elhasználtam a nagy kiszerelésűt. Göndör hajam van, ezzel adódóan elég szárazak a hajvégeim, viszont könnyen zsírosodik. Eleinte szuper terméknek bizonyult, de hamar megszokta a hajam sajnos... Még mindig keresem az igazit. Jól habzik és nem is szárít annyira, mint a többi sampon. Egy 4est megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Heidi

2015. február 6.

Számomra nagyon rossz ez a termék! Elhasználtam egy flakonnal sajnos és olyan száraz korpám lett tőle,hogy az valami hihetetlen!!! Azt hittem,hogy a ricinustól,de nem..., ez volt a bűnös! Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Csillagpor123

2015. január 10.

Balzsammal együtt használom olyan 4 hónapja. Úgy érzem, hogy azóta kevésbé szárad a hajam vége és kevésbé töredezik. Az illata nagyon jó. Nagy piros pont ennek a terméknek! Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Moncsi044

2014. december 5.

Hosszú évekig nagy kedvenc volt a Pantene család! Bennük soha nem csalódtam.Nehezen kezelhető, vékony festett hajam van, tökéletesen beváltak a termékek.És, lám..szinte, eltűntek, amit lehet kapni, az már árnyéka önmagának!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 5.

Zsanka84

2014. június 17.

Illatát imádom, selymes hajat csinál, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Illatát imádom, selymes hajat csinál, de azért nem csodaszer.

fayless

2014. május 12.

Ritka, hogy egy sampon nem szárítja szét a fejbőrömet és hajamat. Ez is azokhoz a samponok közé tartozik, ami okés nem szárít, DE két nap múlva ismét moshatok hajat. Nehéz a zsíros hajúaknak olyan sampont kifogniuk, ami nem szárít, de nem is nehezíti el a hajat.
4 csillag, mert simává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

4 csillag, mert simává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat.

f.eniko

2014. április 22.

Átlagos sampon. Jól habzik,jó az illata,könnyen kitudtam fésülni használata után a hajamat..és kb ennyi. Elhasználom, mert ártani még nem ártott,de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

nszabina89

2014. január 4.

3 hete hasznàlom és eddig szuper. Nagyon kevés kell belőle, jól habzik és tiszta-finom illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.