Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alllmond, Módosítva: 2014. július 8.

Kategória:   Samponok

Revitalizáló samon

nicolettsmith

2019. január 3.

Nagyon sok samponon vagyok tul es ugy erzem megtalaltam a csodaszert! Kellemes illata van es olyan erezes hajmosas utan mintha fodrasztol jottem volna. Az elegge meggyotort hajamat tette ujra puhava es csillogova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Martu0508

2018. november 1.

A Pantene gyerekkorom samponja volt, a nagymamám mindig ezt használta ès nekem is ezt vette, nagyon jò emlèkeim vannak ròla. Egy sampon vásárlás során megláttam ès elfogott a nosztalgia, a kosaramban landolt egy balzsammal együtt. Az illata tipikus, èn nagyon szeretem. Sűrű, krèmes állaga van, dùsan habzik. A balzsam előtt èrezhetően hidratálja a hajam, viszont az èn fejbőröm nem tolerálja, elkezdtem korpásodni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Piko888

2017. szeptember 18.

Már új csomagolással ismertem meg és azonnal a kedvencem lett. Általában kétkedve fogadom a marketing szöveget, de itt abszolút bejött. Nagyon puha, selymes lesz tőle a hajam, tényleg hidratál, semmilyen plusz balzsamot nem igényel. Most egy darabig biztosan háttérbe szorítja az "aqua light" -ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

April13

2017. január 22.

(A balzsammal kombinált hatásáról tudok nyilatkozni, eddig csak együtt használtam őket.) Eléggé kényes hajam van: sok, vastag szálú, erősen hullámos, a töve zsírosodásra, a vége pedig kiszáradásra hajlamos, bónuszként még szőkére is van festve. Nem is nagyon tudtam soha megregulázni. Egészen mostanáig. Ez a sampon-balzsam kombináció nálam csodákat tett, puha, selymes lett tőle a gyapjasodásra (xD) hajlamos hajam, még nem találtam ennyire radikális javulást eredményező termékeket. Az eddig elengedhetetlennek számító hajpakolások alkalmazását is szükségtelenné tette. Nekem nem bántja a fejbőrömet, hozzáteszem, hajtípusomból adódóan igen ritkán mosok hajat (néha hetente, de inkább kéthetente). Hasonló hajtípus és mosási gyakoriság esetén szívből merem javasolni, nálam osztatlan sikert aratott :-) Ja, és az illata is szuper, napok múlva is érzem, és frissen mosott hatást kelt :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

orsi1293

2016. december 12.

Update: A barátom most használja körülbelül 1 hónapja, minden reggel hajat mos vele, a haja töve már nem fáj viszont eszméletlenül elkezdett neki is korpásodni a fejbőre és hullani a haja ://
Én két hete hagytam abba a használatát, a korpás fejbőröm jelentősen javult.

2016.november 11.:
Nagyon finom az illata, nagyon tetszik a csomagolása, könnyen habzik, jó az állaga, DE nagyon fáj tőle a hajtövem, és habár nem is említettem a barátomnak az egyik nap ezzel mosott hajat és este panaszkodott, hogy az egész fejbőre és haja rémesen fáj úgyhogy, ebben lehet valami.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 12.

Én két hete hagytam abba a használatát, a korpás fejbőröm jelentősen javult.

2016.november 11.:

Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!