Pantene Pro-V

Ár:   890 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Samponok

Ár: 300 Ft , Eladó: szivecske
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétel
Rure90

2019. március 14.

Puhább tőle a hajam, de semmi extra. Gyorsan zsírosodott a hajam tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Puhább tőle a hajam, de semmi extra. Gyorsan zsírosodott a hajam tőle..

senskin

2017. december 17.

Érdekes, mert zsiros vékonyszálu a hajam, de ez a sampon tökéletes! Szép csillogó és dús tole. Pantene hajhabot használok szárításkor. Többször mosom a hajam, gyakran. Az edzések miatt nem huznám ki a heti egy ketto mosást. Még igy is tökéletes, gyakori használattal. Ha szükséges, minden nap. Régebben ritkán mostam, ronda volt a hajam. Vártam a legjob samponra, hát olyan nincs. De ez most tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

xfxff349

2017. december 2.

Nekem is elzsírosítja elég csúnyán, pedig nekem kifejezetten száraz hajam van. Alapvetően 3-4 naponta kellene mosnom úgy, hogy még akkor se annyira zsíros, de emellett a sampon mellett kb naponta moshattam volna hajat. Csúnyán lelapítja és elektromosnak is elég elektromos lesz. De legalább korpát nem okoz és egészen okésan tisztít. De nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Gyalogkakukk

2017. december 1.

Csatlakozom az előző hozzászóláshoz.
AnnaAnyaralu, a tapasztalatom kb. ugyanez volt ezzel a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Csatlakozom az előző hozzászóláshoz.
AnnaAnyaralu, a tapasztalatom kb. ugyanez volt ezzel a termékkel kapcsolatban.

AnnaAnyaralu

2017. november 24.

Sajnos kuka! Borzasztoan zsirositja a hajamat es raadasul irrital is, korpasodast okozott. :( Ennel rosszabb samponom meg nem volt! Talan el hasznalom ecsetek mosasara, mert teljes aron vettem, sajnalom kidobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

trillusz

2017. november 6.

Nagyon jó sampon! Nekem nagyon bevállt. Eddig más termékekkel 2 naponta mostam a hajam, ezzel elég 3 naponta vagy van hogy 4 napig is bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Poptie

2017. május 7.

Szeretem, bár először megijedtem a színtelen, átlátszó formulától. Fényessé, finom illatúvá teszi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Sunnyvagyok

2017. február 11.

Mostanába rákattantam a Pantene termékekre. :)
Ez az egyetlen márka, amitől puha a hajam és mégsem lapul le! Az illata is finom és tartós, sokáig friss marad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Mostanába rákattantam a Pantene termékekre. :)

Redlips

2017. január 9.

Tényleg fényessé és puhává teszi a hajat. Sajnos nekem hamar zsírosodik a hajam és ez a sampon ezt a folyamatot még jobban felgyorsította. A fényességet viszont nagyon szerettem benne, tudom ajánlani normál/száraz hajra, ha valaki extra fényre vágyik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Banszky

2016. december 31.

Megszerettem a Pantene samponokat már csak ezeket használom. Tökéletesen tisztít,isteni illata van és kifésülhetőbb,kezelhetőbb lett tőle a hajam. Egyetlen negatívuma,hogy picit talán drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.