Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoDo1991, Módosítva: 2019. február 19.

Kategória:   Samponok

Szupertáplálás a dús hatású és erős hajért. 3 az 1-ben sampon, balzsam és intenzív hajápoló.

Pro-V keverék + antioxidánsok + lipidek.

SzandraK

2020. május 27.

Finom illata van, jól habzik, a krémes állag miatt tetszett, de... 3-4 hónapon át használtam ezt a sampont. Eleinte nagyon jó volt és örültem, hogy végre találtam egy jó sampont, de sajnos csalódnom kellett. Zsírosodott és lelapította a hajam, a vége pedig szárazabb volt, mint előtte.
Valamint egy kamera segítségével látni is lehetett, hogy a hajtöveknél nem tisztult ki rendesen, lehet az én hibám is, de többeteknél olvastam, hogy hamarabb zsírosodott a haja, így biztos a sampon is ludas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

random

2020. május 19.

igazából csak alkalmi használatra vettem, nem állandó samponnak... az illata finom, de nem erős, nem tolakodó, és nem is marad meg sokáig. az állaga fura, a tenyeremre nyomva hirtelen azt hittem hajbalzsam :D de szerencsére felhabzik épp annyira amennyire kell. és az ápoló hatása sem rossz, bár azért a kifésülő spray (igazából valami nem kiöblítendő hajápoló cucc, csak én ezeket így hívom) az kellett a zökkenőmentes fésüléshez. otthonra, ha nem sietek, biztosan marad a bejáratott több lépéses hajcihő, de gyorssegélyként ez megteszi - 4 csillagot megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Jelizz

2020. április 19.

jo az illata es megvettem a nagy kiszerelest belole. Jol habzik, jo, tisztit. en nem hiszem hogy ez 3 az 1 ben termek, a sampon balzsam egyben oke. puha lesz tole a hajam, de nem tobb . sajnos mar masnap zsirodott a hajtovem es a fejborom. Ez egy tipukus az a termek amikor sietni kell es nincs ido rendesen a hajapolasra. ettol fuggetlenul nemolyan rossz. es sajna korpasodtam is tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Dalma027

2020. március 24.

Én nagyon szeretem a balzsamjával együtt már harmadjára vettem meg. Az illata szuper. 2x mosom, a balzsamot pedig törölközőszáraz hajra viszem fel. Nem zsírosodik, de puha a hajam és szép fénye is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

SzabinaL

2020. január 24.

Akciósan vettem és örültem is a 3in1-ben "funkciójának", hogy végre nem kell annyiféle hajápolót alkalmaznom. De sajnos pár hét használat után már 2 naponta zsírosodott tőle a hajam és lévén vékonyszálúként el is nehezedett, tapadt a fejbőrömre, ellenben a hajvégek szárazak maradtak...nagyon nem ideális vékonyszálú hajra.
Az illata finom és könnyen habzik, de ez sajnos nem elég a csodához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Az illata finom és könnyen habzik, de ez sajnos nem elég a csodához.

Snowflake96

2019. december 13.

Én is Glamour napokon vettem féláron, annyiért megérte. Az illatát nagyon szeretem, jól habzik és puha tőle a hajam. Balzsamot én így is szoktam mellé használni. Az egyetlen problémám vele, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a hajam és a szokásos 3 nap helyett csak 2 napig jó. Ettől tartottam is, azért vettem meg, mert többen írták itt, hogy nekik nem okozott ilyen problémát.
El fogom használni, télre jól jön a plusz táplálás, de legközelebb inkább kipróbálom a márka más samponjait, hátha találok olyat, ami még jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

francais

2019. november 22.

Hajtöveket kicsit elnehezíti, de nem rossz, biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Hajtöveket kicsit elnehezíti, de nem rossz, biztosan elhasználom.

Regina0206

2019. október 24.

Finom az illata, könnyen habzik, szépen tisztít és puhább is tőle hajam, viszont szinte másnap már zsíros kezd lenni a hajam. Emiatt nem újravevős sajnos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

lilluska002

2019. október 19.

Glamour napok alkalmaval vettem meg, 50%os kupon volt ra, gondoltam miert ne.... es milyen jol tettem ;) utalok hajat mosni, pepecselni az egesszel de ezzel a ternekkel tok gyorsan megvagyok vele, nem kell melle balzsam pakolas stb. Illata tipikus Pantene, en nagyon szeretem, tartosan megmarad a hajban. Szep fenyes, puha lett tole a hajam. Feltem, hogy mivel 3in1 hamar bezsirosodik majd a fejem, de egyaltalan nem. 4 napig teljesen vallalhato volt :) 5* ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Anita37

2019. augusztus 8.

Szuper! Imádom! Fényes, jó tartású, friss illatú, 3 napig nem zsírosodik a hajam tőle. Anno is Pantene - t használtam, nem is tudom miért partoltam el. Gyógynövényesre váltottam, bár ne tettem volna, kiszáritotta, mint a csepű. Visszatértem! 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2