Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoDo1991, Módosítva: 2019. február 19.

Kategória:   Samponok

Szupertáplálás a dús hatású és erős hajért. 3 az 1-ben sampon, balzsam és intenzív hajápoló.

Pro-V keverék + antioxidánsok + lipidek.

Anita37

2019. augusztus 8.

Szuper! Imádom! Fényes, jó tartású, friss illatú, 3 napig nem zsírosodik a hajam tőle. Anno is Pantene - t használtam, nem is tudom miért partoltam el. Gyógynövényesre váltottam, bár ne tettem volna, kiszáritotta, mint a csepű. Visszatértem! 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

legallybrunette

2019. július 28.

Rövid a hajam, de sűrű és borzasodásra hajlamos. Szerettem volna egy 2:1 sampont, hogy a balzsammal tökölődést megspóroljam, ha reggel mosok hajat. Találomra vettem le polcról ezt a sampont, láttam, hogy még pakolásként is működik. Jó tapasztalataim vannak vele. Segít a kócból hullámokat csinálni, és jó tapintású, jó tartású lesz tőle a hajam. Tudom, hogy hosszú távon nem ajánlott folyton kombinált sampont használni, de most nyáron nagyon praktikusnak találom, nyaraláshoz is ideális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 28.

VanillaLeaf

2019. július 11.

Ismerősnél kipróbáltam, és utána napokig úgy nézett ki a hajam, mintha fodrásztól jöttem volna :D Ha elfogy az itthoni, ezt veszem ♥

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

EnyediF

2019. március 31.

Először fél éve vettem választékhiány miatt, és random ezt vettem le a polcról. Nagyon nem bántam meg, azóta ezt használom, nagyon szeretem, tényleg nem igényli a hajam a balzsamot, ez a kis sampon remekül teszi a dolgát. Nem zsírosodik le tőle hamarabb a hajam mint kellene, és amikor mr menthetetlen minden, akkor sem kezd el viszketni és korpásodni a fejbőröm. Nekem nagyon bevált, ajánlom kipróbálásra, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Ginatural

2019. március 7.

Hihetetlenül jó ez a sampon, nem veszek mást egy ideig az biztos. Remekül tisztít, olyan puha a hajam, hogy más hajápoló nem is kell rá. Vékonyszálú a hajam, ami nagyon gubancolódik hajmosás után, de ettől nem! Még a Gliss Kur spray sem feltétlenül kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2