Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Samponok

Parlandorka

2016. január 29.

Hajmosáskor ez az első mosáshoz használt termékem. Nagyon könnyű, így nem nehezíti el a hajam, viszont intenzíven tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

dori96

2016. január 25.

még régebben próbáltam. bejött, tetszett ,hogy nincs színe és az állaga is jó. de olyan nagyon nem fogott meg,hogy újra is vegyem.de semmi gond nem volt vele, tette a dolgát. ár-érték arányban is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

unicornsophie

2016. január 14.

Sajnos nem vált be :(
Mikor megmosom vele a hajam, nagyon összeáll, és száraz lesz, alig tudom kifésülni utána a hajam, és már aznap este zsíros is volt a hajam... ez óriási csalódás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Sajnos nem vált be :(

IdaLea

2015. december 16.

5 éve ezt a sampon használom, és szerintem a legjobb dolog, ami a vékonyszálú hajjal történhet. Sokkal dúsabbnak tűnik tőle a nyeszlett kis hajam, és az illata valami bódító:) Mostanában kicsit korpásodni kezdtem, lehet hogy itt az ideje, hogy lecseréljem, de ez tuti nem a sampon hibája, egyszerűen csak váltogatnom kéne néha. Csak hát nehéz lemondani a dúsító hatásáról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Gina77

2015. november 30.

2. flakonnal használom, eddig meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

2. flakonnal használom, eddig meg vagyok elégedve vele.

adrienn0507

2015. november 28.

A zsírosodásra nincs hatással, kétnaponta mosni kell a hajam vele is. Ami nagyon nem tetszik, hogy mintha korpásodni kezdenék tőle, pedig ilyen jellegű problémám eddig nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Norih

2015. november 21.

Úszás után használom,csodákat tesz akkor a hajammal. A klóros vízzel teli hajamat,puhává teszi,nem teszi ragacsossá,és a használata után gyorsabban megszárad a hajam. Imádom hogy ilyen átlátszó a sampon,és eszméletlen finom illata van. Nekem a csomagolása is tetszik,olyan kis letisztult. Szerintem annak megéri beruházni rá,aki gyakran jár uszodába,tényleg ápolni fogja úszás után a hajat,nekem nagyon bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 21.

Mackobunda

2015. november 15.

Fél évvel ezelőtt vettem meg újabb esélyt adva a terméknek. Nem szerette se a hajam, sem a fejbőröm, pedig kezdetben tök jól szuperált. Előzővel értek egyet a hajam alja száraz volt a teteje pedig könnyen zsírosodott és bekorpásodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

kissbarbara1990

2015. november 15.

Egyetlen egyszer használtam, kézmosóként végezte. Ugyanis olyan szinten összetapadt és szárazzá vált tőle a hajam már vizes állapotban, hogy alig bírtam kifésülni. Aztán meg gyorsan bezsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

simpe_dora

2015. november 14.

Borzasztó ez a sampon. Nagy reményekkel indultam neki az itteni vélemények alapján, de csalódnom kellett. Az első nap minden csodás, puha és szép fényes a hajam, a második napra pedig olyan szinten bezsírosodott a hajtövem, hogy az vállalhatatlan volt. Nem tudom, hogy kinek jó ez a sampon, de az én vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajamra biztos nem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.