Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Hajápolók

Használja ezt a kondicionálót az Intensive Regeneration samponnal együtt a száraz, sérült haj és a töredezett hajszálak elleni védelemben. A krémes összetétel bent tartja a nedvességet, szigeteli a hajszálakat és semlegesíti a nedvességvesztést.

maow

2014. augusztus 13.

Puhává varázsolja a hajat és isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Puhává varázsolja a hajat és isteni illata van.

madaras

2014. július 17.

Több hete használom ezt a hajbalzsamot,Nekem teljesen bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

Több hete használom ezt a hajbalzsamot,Nekem teljesen bejött.

Zsanka84

2014. június 17.

Szeretem, jó az illata, selymes lesz a hajam tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Szeretem, jó az illata, selymes lesz a hajam tőle :)

fayless

2014. március 26.

Eddig azt hittem, hogy a Gaia hajpakolásnál jobb dolog nincs. Tévedtem. Mindig spórolok a hajra valók terén, ezért is a Pantene-ek közül az Aqua Light-ot vettem meg. Egyszer.
Kezd kifogyni a retro hajpakolás, gondoltam veszek egy ilyen hajbalzsamot nagy kiszerelésben.
Eddigi legjobb döntésem volt a hajammal kapcsolatban. Olyan szinten ki tudom fésülni a hajamat, hogy a fésű csak repül. :D
Száraz és töredezett hajamat pik-pak rendbe tette, na persze azért egy fodrász már nem ártana.
Ezután a balzsam után már kiengedett hajjal is ki tudok menni az emberek közé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Ezután a balzsam után már kiengedett hajjal is ki tudok menni az emberek közé.

nataniel

2013. augusztus 8.

Vékonyszálú, töredezett hajammal csodát tesz. Más Pantene termékek nem igazán nyerték el a tetszésem, de ez kitűnő választásnak bizonyult. Nem kell túl sok belőle és mégis gyönyörűen kifésülhetővé teszi a hajat, nem zsírosít, könnyen kimosható. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

MademoiselleSumire

2013. január 7.

Nem szerettem az illatat,nem apolta a hajamat,és a kifesulest sem tette a legegyszerubbe.Az osszetevoi pocsekok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

mili

2012. november 7.

Évekig csak Pantene balzsamokat használtam, mert egyedül csak ezektől bírtam kifésülni a hajam. Más sampon és balzsam nekem nem jött be, talán a Syoss volt még ami tűrhető volt. Puha lett tőle a haj, és nem gubancolódott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 7.

dorus

2012. október 10.

Nagyon bevált, imádom! Szőke vékonyszálú, derékig érő, száraz végű (de zsíosodásra hajlamos tövű) hajamat ápolom vele. Rengeteg mást próbáltam, de valahogy egyik sem volt az igazi. Viszont ettől a hajam fényes, selymes lesz, tényleg olyan mint a reklámokban!!! Nem nehezíti el, baromi könnyen kifésülhető, isteni :) Hetente kétszer használom a samponjával együtt! Próbáljátok ki, megéri :) (javítottam, köszi a megjegyzést, véletlen volt a sampon-balzsam keverés :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Ryana

2012. július 11.

Kipróbáltam ilyen árkategóriában sok balzsamot, kondícionálót, és mindig ugyanaz lett az eredmény: a Pantene-hez képest ez a fasorba' se...
Szóval a Pantene a legjobb, a hajam meghálálja, még a fodrászom szerint is jó állapotban van.
Nem kell belőle olyan sok, mint más márka termékéből, javít a hajon, puha, selymes, fényes, könnyen kezelhető lesz tőle a séró.
Egyik Pantene balzsam sem okozott még csalódást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Egyik Pantene balzsam sem okozott még csalódást.

bambi023

2012. június 10.

imádam a pantene illatot és tényleg hatásosak. a gliss kur termékek mellett ezekről tudom elmondani h tényleg azt nyújták amit elvársz tőlük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol