Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2011. december 22.

Kategória:   Hajápolók

Leander

2018. április 10.

Egy teljesen átlagos balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Egy teljesen átlagos balzsam.

noriri

2015. december 28.

Nekem egy vészhelyzetet oldott meg. Egy hetes strandolástól kiszáradt a hajam, ráadásul a nyaralásra elfelejtettem fésűt vinni, az állapot rettenetes volt, de ez a balzsam elbánt vele és szép csillogó lett ismét a hajam. A negatívumai, hogy elég rossz az illat és csak krízishelyzetekre engedhetem meg magamnak, ugyanis hátközépig érő hajamra a kis kiszerelés nagyon kevés az ára pedig elég borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

dorothy23

2014. július 19.

szerettem, de a nagy kiszerelés végére már szinte utáltam az illatát, nem tudom miért

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

Oraculum

2014. június 16.

Nem zsírosít, finom, természetes illat és krém-állag, nagyon szerethető, a hajvégeim beisszák, az egész hajaon azonban zsírosít kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

brunette

2013. szeptember 17.

Két oldalon hőillesztéses tinccsekkel lett hosszabbítva a hajam. A "vendéghaj" egy nálam valamennyivel vékonyabb szálú, kissé hullámos hajból készült, s mivel már nem elő haj, hajlamos a töredezésre, kifakulásra. Volt egy korábbi Pantene hajbalzsam mintám (festett hajra), amitől nagyon jól kezelhető lett a hajam, ezért eldöntöttem, hogy megveszem, de az üzletben megláttam a Nature Fusiont és végül emellett döntöttem. A hajam és a vendéghajas részek is sokkal könnyebben kezelhetőek. Csak középhossztól hajvégig használom és nekem bejött, nem zsírosodik tőle a hajam! (Aki a haj tövére is keni és utána panaszkodik a zsírosodásról, az nem a termék rovására írható.) Bár a haj lehetne egy fokkal könnyedebb, szerintem felvállalható az általa garantált hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Hime

2013. július 20.

Nem nagy durranás, minimálisan kifésülhetőbb lett a hajam, de semmi más. Előnye a gazdaságos kiszerelés de most inkább mást keresek helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Wr.

2012. december 1.

Véleményem szerint ez egy borzasztó balzsam, a fejem tetejére egyáltalán nem tehetek belőle, mert különben iszonyúan zsírosodik, a hajam nem lesz selymesebb semmivel, fura tapintású lesz tőle és kifésülni sem könnyebb. Az egyetlen pozitívuma lehet egyeseknek, hogy nem nehezíti el a hajat, de én már első használat után is megbántam, hogy kiadtam rá pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Orshiee

2012. augusztus 1.

Ma szereztem be az elsőt belőle, alig vártam hogy kipróbálhassam. A hajam eddig -mivel nem használtam balzsamot- kezelhetetlen volt mosás után, és 10-20 percet szenvedtem vele, mire kifésültem. Arról nem is beszélve, hogy a mindennapos hajvasaló-használattól töredezett lett a vége.
Miután felkentem a hajamra, pár percig hagytam rajta, majd miután leöblítettem vízzel, azt hittem rosszul mostam ki belőle, olyan sima és fényes lett a tőle a hajam! Nem nehezíti el, és nagyon jó illata van. :)
Az ára se rossz, 690 Ft-ért vettem a boltban. Az hogy ilyen könnyen kezelhetővé tette a hajamat, már megérte, de mivel most használtam először, nem tudom, hogy a töredezett végű, igénybe vett hajrészekkel mit csinál. Ezért egyenlőre 4 pont, de majd uppolok! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Tigrisfog

2012. június 13.

Meglepően olvasom az itteni véleményeket róla, nekem ugyanis nagyon bejött!
A helyi kisbolt akciózta le nevetséges árra, tetszett az illata, elhoztam.
A hajam 5 napot is simán kibír rondára zsírosodás nélkül, a végeinek azonban elkél az alaposabb hidratálás. Ennek szellemében felülre vékonyabban, a fülemtől kezdve viszont tocsogósra kentem. Nagyon tetszik az illata használat közben és utána is, könnyen fésülhető, élénk, friss érzetet kapok másnapra.
Abban a kritikában érzek talán valamit, hogy nem csillogó, hanem kicsit fakó lesz az összkép, ezt az egy negatívumot tudnám mondani - bár nekem ez nem szempont, és nem is szembetűnő.
Beszereztem a sampont is, a kettő együttes hatására is kíváncsi vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Meglepően olvasom az itteni véleményeket róla, nekem ugyanis nagyon bejött!
A helyi kisbolt akciózta le nevetséges árra, tetszett az illata, elhoztam.
Beszereztem a sampont is, a kettő együttes hatására is kíváncsi vagyok!

agi.greendaygirl

2012. május 24.

szerencsére csak mintát használtam belőle, de nagyon nem jött be. nem ápol semmit, viszont nagyon összegubancolta a hajamat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Színezék. Narancssárga.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.