Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 11.

Kategória:   Samponok

Leander

2018. április 10.

Egy teljesen átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Egy teljesen átlagos sampon.

Heloise

2015. január 20.

Párszor jónak bizonyult, majd hirtelen olyan száraz lett a hajam, hogy borzalom. Nem értem...vagy ettől, vagy a balzsamjától. Vagy mindkettőtől. Az illata pedig kellemes, jól habzik. Mondjuk én jobb szeretem a krémes samponokat mint ezeket az átlátszó "vizes" taknyokat, mert nem érzem őket elég tartalmasnak, áplónak. Lehet, hogy pont emiatt is érzem, hogy nagyon szárít a cucc. Mindenesetre újra biztos nem veszem, és meglátjuk hogy ez volt-e a ludas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

Oraculum

2014. június 16.

Nem zsírosít, finom, természetes illat és gél-állag, nagyon szerethető, a balzsamja is nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

fanni017

2014. május 23.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Ha ezt használom mindig tovább bírja a hajam, mint általában. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 23.

lovaslany13

2013. május 5.

Jól tisztít és erősít. Jobban bírja a hajam a nyígázást, puha után, a hajvégeim se törnek, az illata is nagyon jó. A pakolással együtt csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Csáprágó

2013. március 15.

2012.11.03.
Másfél éve ez a favorit.Az én hajtípusomra teljesen bevált.Az illatába meg egyenesen beelszerettem.
Up.(2013.03.15)
Valahogy ezen a télen kikészült a hajam,így ettől korpás lett és egyre jobban zsírosodott.Januárban váltottam,de csak most írok,mert 2 hónap után rájöttem,hogy tényleg ez a sampon volt a hibás.Lehet,hogy nyáron visszatérek hozzá,de ebben nem vagyok olyan biztos.Sajnos le kell vonnom 2 csillagot. :( Pedig olyan jó az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

2012.11.03.
Up.(2013.03.15)

sly

2013. február 3.

Van benne valami ami viszketést és hajhullást okozott, nagyon mellényúltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

tuzgyujto

2013. január 2.

Három hete használom csak, de azt hiszem, egész jól kiismertem. Az elején szoktatni kellett hozzá a hajam, viszonylag gyorsan zsírosodott, de már elég öt-hat naponta hajat mosnom. A balzsammal együtt használom, szuper puha lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

orchidea8627

2012. október 23.

Nagyon megörültem neki mikor anno megláttam a polcokon, az első hajmosás után viszont nagyon megbántam hogy megvettem. Olyan bőrszárazságot és viszketést okozott mint még semmi eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

Kisani

2012. augusztus 13.

Puha és kellemes tapintású lett tőle a hajam, de sajnos hosszú távon elég gyorsan is zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.