Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Samponok

Ragyogás és erő. Normál hajra. Sampon és balzsam.

Csilluska

2012. március 3.

Ajándékba kaptam, akkor nem is néztem az összetevőket. Nagyon puha és fényes lett tőle a hajam, olyan voltam, mint a nők a samponreklámokban, az első hajmosás után csak dobáltam a hajam a tükör előtt, és tapogattam, hogy milyen puha:) Nagyon tetszett, mert ilyen puha tapintású hajam még soha egy sampontól sem volt! Aztán megnéztem az összetevőket... Nem is tudom, hogy értékeljem... Egyelőre csak 1 csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol