Pantene  Volume Booster Volumennövelő Spray-Zselé

Pantene Pro-V

Pantene Volume Booster Volumennövelő Spray-Zselé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rubita, Módosítva: 2013. november 13.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

• A ritka hajat a gyökereknél megemeli a dúsabb hatáshoz, mely egész napon át tart.
  • A térfogatnövelő polimeres könnyű készítmény megemeli a ritka hajat a gyökereknél, hogy extra térfogatot hozzon létre erős, egész napon át tartó tartással.

asztromélia

2014. január 22.

Én is a Rossmannban kiárusítva vettem, és detto, félek hogy nem fogok tudni újat venni ha elfogy. Nagyon jó, vizes hajra fújkálom és utána simán megszárítom. Én fedeztem fel dúsítást, és nem is zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

ancymancy

2013. november 26.

a használati utasítást betartva nagyon tuti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

a használati utasítást betartva nagyon tuti :)

Rubita

2013. július 29.

Akciósan vettem a Rossmannban 399 Ft-ért. Egészen jól működik. Az illata nagyon jó, még mások is megemlítették, illetve mintha tényleg dúsítana, persze az is közrejátszik, hogy fejjel lefelé hideg levegővel szárítom a hajam. Én újravenném, de nem vagyok benne biztos, hogy lehet még kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.